banner2

banner1

banner22

Alemdar çalışmaları yerinde inceledi

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar; Yazlık Mahallesi’nde yürütülen asfalt çalışmalarını yerinde inceledi.

Serdivan 03.08.2021, 14:12 Editör: Ebru Bulut
Alemdar çalışmaları yerinde inceledi
banner48

Yazlık kanal boyu üzerinde ana aks görevi gören Adnan Menderes Caddesi’nin yenilenerek asfalt sezonun başladığını belirten Alemdar, AGDAŞ ile koordineli olarak yürütülen çalışmaların neticesinde doğalgaz işlemlerinin tamamlandığı Karaboğaz Caddesi’nin de sıcak asfaltla kaplanarak modernize edildiğini söyledi.

MODERN GÖRÜNÜME KAVUŞACAK

Alemdar; Karaboğaz’la birlikte Süleyman Binek ve Adnan Menderes Caddelerine bağlantıyı sağlayan  Şeker Caddesi’nin de asfaltlanarak kullanıma sunduklarını ifade etti. Serdivan’da altyapı çalışmaları tamamlanmış tüm cadde ve sokakların program dahilinde asfaltlanacağını dile getiren  Yusuf Alemdar; daha önce ifade ettikleri gibi  2021 yılını asfalt yılı olarak belirlediklerini ve ilçenin her noktasında, gerekli görülen her lokasyonda asfalt çalışması yapılacağını belirtti. Alemdar; kısa süre içerisinde kazıma ve düzeltme çalışmalarının tamamlandığı ana aks görevi gören Plevne Caddesi’ni de yenileyerek modern görünüme kavuşturacaklarını, asfalt serimi ile birlikte caddenin yaya ve araç trafiğine uygun hale getirileceğini dile getirdi.

KOORDİNELİ ÇALIŞMA

Paydaş kurumlarla koordineli hareket edildiğini belirten Alemdar, Yazlık bölgesindeki çalışmaların ardından SASKİ‘nin altyapı işlemlerinde sona geldiği Otuziki Evler Mahallesi’nde de gerekli çalışmaların yapılacağını, Beşköprü Caddesi’ne bağlanan tüm ara sokakların asfaltlanacağını söyledi.

Yorumlar (0)