banner2

banner1

banner22

Agora AVM kapandı

Agora Alışveriş Merkezi, birçok mağazanın kapatma kararının ardından mağazalara yazı göndererek bugünden itibaren geçici süre kapıların kapatılacağını duyurdu.

Serdivan 21.03.2020, 15:19 Editör: Aysima Kortak
Agora AVM kapandı
banner48

Dünyada ve ülkemizde yaşanan koronavirüs salgını nedeniyle alınan tedbirler mağazaların, AVM’lerin boş kalmasına neden oldu. Birçok tekstil mağazası virüs ile etkili mücadele kapsamında çalışanlarını, piyasalarda yaşanan durgunluğu gerekçe göstererek kapatma kararı almıştı.

Serdivan ilçesinde bulunan Agora Alışveriş Merkezi yönetimi bugün mağazalara yazı göndererek yarından itibaren geçici bir süre kapıların kapanacağını duyurdu.

Agora Alışveriş Merkezi’nden yapılan açıklamada, “Tüm dünyayı etkisi altına  alan Koronavirüs salgını kapsamında alınan tedbirler doğrultusunda sizlerin ve çalışanlarımızın sağlığını düşünüyor ve önemsiyoruz.

Bu sebeple sağlık yetkililerimizin ve devletimizin evinizden çıkmayın, #evdekal yönlendirmeleri doğrultusunda 20 Mart itibariyle geçici bir süre kapılarımızı kapatıyoruz.

Bu süre boyunca temel ve zorunlu ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek için CarrefourSA ve Rossman 12.00-20.00 saatleri arasında hizmet vermeye devam edecektir.

Bu zorlu günleri birlikte aşacağımıza inanıyoruz. " ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)