banner2

banner1

banner22

19 yaşındaki genç ilaçla intihar etti

Serdivan İlçesi Kemalpaşa Mahallesi Belediye Caddesi’nde yaşayan 19 yaşındaki İrem Nur Azılı, ilaç içerek intihar etti. Olay yerinde kalbi duran 19 yaşındaki genç, kaldırıldığı hastanede yapılan bütün müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Serdivan 06.07.2021, 11:29 Editör: Ebru Bulut
banner48

Edinilen bilgilere göre, Serdivan İlçesi Kemalpaşa Mahallesi Belediye Caddesi’nde yaşayan 19 yaşındaki İrem Nur Azılı, ilaç içerek intihar etti. Durumun bildirilmesi üzerine olay yerine sağlık ekipleri sevk edildi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri İrem Nur Azılı'ya ilk müdahaleyi olay yerinde yapılırken müdahale sırasında 19 yaşındaki gencin kalbi durdu. Olay yerinde kalbi duran İrem Nur Azılı kaldırıldığı hastanede yapılan bütün müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Yorumlar (3)
Emir 3 ay önce
Bende intihar edicem belki ana haberlerde belki de haber sitelerinde görürsünüz artık bana yapılan haksızlıklara ve içinde bulunduğum çıkmaz duruma dayanacak gücüm kalmadı. Elveda.
Bahar 4 ay önce
Cok üzüldüm arkadasima işte onun gibi bende intiar edicektim ama kimse için kimssenin oyunları için deymez hayatta kalıp hayatta böyle kahpe insanlara rağmen yaşayacaksın mekanı cennet olsun İrem çok iyi bir kızdı çok üzüldüm bı Bilal derdi çok severdik Allah ailesine sevdiklerine sabır versin