banner2

banner1

banner22

Yeni yılda ilk kazma vurulacak

Türkiye’de İstanbul’un dışında Bodrum’da proje üreten NEF yeni yılla birlikte Sapanca’ya dev bir yatırım yapacak. Amerika, Almanya ve İngiltere gibi ülkelerde de projeler üreten NEF’in aktif büyüklüğü 7 milyar lira.

Sapanca 31.12.2020, 14:38 Editör: Aysima Kortak
Yeni yılda ilk kazma vurulacak
banner48

Türkiye’nin önde gelen ve yenilikçi markalarından NEF, Sapanca-Kırkpınar’da otel, rezidans ve villalardan oluşan karma bir projeye imza atacak. Edinilen bilgiye göre Sapanca-Kırkpınar’da hayata geçirilecek yatırımın mimari projesi için uluslararası bir yarışma düzenlendi. Proje daha planlama aşamasında iken yüzlerce talep aldı.

YENİ YILDA DEV YATIRIM İÇİN İLK KAZMA VURULACAK

NEF’in Bodrum’dan sonra İstanbul dışında, Türkiye’deki ikinci lokasyonu Sapanca-Kırkpınar’daki projesinin içerisinde uluslararası bir otel zinciri yer alacak. Yine montessori parkları, bilim atölyeleri ve açık hava sinemaları gibi onlarca aktivite alanları yer alacak. Proje ile Kırkpınar dolayısıyla Sapanca’nın popülaritesinin de artacağı düşünülüyor. Brand Finance raporuna göre “Türkiye’nin en değerli 100 markası” listesinde yer alan tek gayrimenkul markası olan NEF yeni yılda dev yatırım için ilk kazmayı vuracak.

Yorumlar (1)
Fuat Kovar 3 saat önce
Kurtkõy de yapílíyor