banner2

banner1

banner22

Yeni normal düzene uygun

Sapanca Kırkpınar’da hizmet vermeye başlayan Sare’s Garden, 7’den 77’ye herkese hitap ediyor. Güne yöresel lezzetlerden hazırlanan kahvaltıyla başlayıp, özel marina edilmiş etlerin ocakbaşında pişirilişini izleyebilirsiniz. Mekanda en dikkat çeken detaylardan birisi de yiyecek ve içeceklerin hazırlanışını görebileceğiniz açık mutfağı…

Sapanca 13.07.2020, 11:15
Yeni normal düzene uygun
banner48

“MÜŞTERİ DEĞİL, MİSAFİR”

Sapanca ilçesi Kırkpınar mevkinde hizmete başlayan Sare’s Garden fark yaratmaya başladı. İşletme sahibi Naciye Tok, “ Burayı açmadan önce öncelikle biz olsak nasıl bir yere gitmek isteriz, gittiğimiz yerde nasıl bir hizmet almak isteriz bunları düşündük. Bizim için önemli olan buraya gelen misafirlerimizin rahat etmesi ve memnun kalması. Biz buraya gelen vatandaşlarımızı müşteri olarak değil misafirimiz olarak görüyoruz. Evimizde nasıl misafirlerimizi özenle ağırlıyorsak burada da aynı özeni gösteriyoruz” dedi.

“FARKLI KONSEPTLERİ BİR ARAYA TOPLADIK”

İşletmelerinde yer alan konseptlere değinen Naciye Tok, “ Burada farklı birçok alan oluşturduk. Toplantı alanları, nargile alanı, ocak başı, açık ve kapalı alanlar olmak üzere herkese hitap edecek bölümler yaptık. Bu alanları yaparken hem yeni normal düzene uygun sosyal mesafeyi dikkate aldık hem de misafirlerimizin bir başka masadaki konuşmalardan rahatsız olmamasına özen gösterdik. Ailelerin çocuklarıyla rahatça gelebiliyor olması da bizim için önemli noktalardan biri. Ocakbaşı hizmetine olan ilgi de bizi çok memnun ediyor” şeklinde konuştu.

“YÖRESEL ÜRÜNLER SATIŞ NOKTASI”

Doğal ürünlerin çok tercih edildiğine değinen işletme sahibi Naciye Tok, “Kahvaltı, yemek ve içeceklerde kullandığımız hemen hemen her ürün tamamen organiktir. Yemeklerimizde kullandığımız baharatlar, kahvaltıda yer alan ürünlerimiz hepsi kendi yörelerinden getirttiğimiz ürünler. Masaya gelen ekmeğimizi bile burada kendimiz yapıyoruz. Ayrıca kahvaltıda beğendiğiniz bir reçeli ya da yemekte tadını beğendiğiniz bir baharatı satın alabiliyorsunuz. Yine aynı şekilde mutfağımız açıktır, arzu eden misafirlerimiz gelip yemeklerinin nerede hazırlandığını gönül rahatlığı ile görebilir. Eksiklerimiz vardır elbet ve gelen misafirlerimiz eksik olduğumuz noktaları bizlere rahatça söyleyebilirler. Bizler iyi ve kaliteli bir hizmet vermek için burayı açtık, bizi geliştirecek her türlü fikir bizim için önemlidir” dedi.

Yorumlar (0)