banner2

banner1

banner22

Şirketten o habere tepki

Turizm sektörünün öncü kuruluşlarından Elite World Sapanca Otel, yılbaşında eğlence düzenlemiyor. Otelin organizasyon şirketi yazılı bir açıklama yaparak alınan tedbirlere harfiyen uyulduğu ve misafirlerin sağlığının her şeyin üstünde tutulduğunu söyledi.

Sapanca 28.12.2020, 17:49 Editör: Aysima Kortak
Şirketten o habere tepki
banner48

İDDİALAR ASILSIZ

MB Organizasyon otelin eğlence ve diğer etkinliklerini kendilerinin programladığını belirterek yazılı bir açıklama yaptı. MB Organizasyon adına Mesut Büyükarslan yaptığı açıklamada “Turizm sektörü ile alakalı yayınlar yapan bir internet sitesi, turizm sektörünün öncülerinden Elite World’ün yasak dinlemediğini ve yılbaşı eğlence paketi sattığını yazmış. Asılsız iddianın sağduyulu vatandaşlar tarafından dikkate alınmayacağına inanıyoruz. Ancak şehrimize yatırım yapan ve yapmaya da devam eden firmanın böyle asılsız iddialara, yalan habere muhatap olmaması için kamuoyunu aydınlatmak istiyoruz”

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN UYARDI!

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın geçtiğimiz günlerde açıkladığı ve turizm sektörünü yakından ilgilendiren; yılbaşında uygulanacak olan sokağa çıkma yasağı ile kitlesel bulaşın önüne geçmek amacıyla, yılbaşı eğlencelerinin de iptal edilmesi kararı neticesinde bu yıl otellerde yılbaşı eğlencesi, parti ve kutlama tarzı organizasyonlar yapılmayacak. Konuyla alakalı Cumhurbaşkanı Erdoğan “Partiler, otellerde olsun villalarda şurada burada olsun güvenlik güçlerimiz gerekli tedbiri alacak. Bunlara müsaade etmemiz mümkün değil. İstihbaratımız nerede bu tür şeyler olduğunu tespit ederse oralara gerekli operasyonu yapar” dedi.

SAĞLIK ÖNCELİĞİMİZ

MB Organizasyon yetkilisi “Bir internet sitesi alınan kararlar ve pandemi süreci boyunca otelimizin hijyen ve sağlık öncelikli uygulamaları bilinmesine rağmen hakkı maksatla yazıldığı bilinmeyen, saçma sapan bir habere imza attı.”Elite World Sapanca yasak dinlemiyor! Yılbaşında canlı müzikli konaklama paketi” başlığıyla sansasyonel bir işe imza atanlarla ilgili otel gerekli yasal işlemleri yapacaktır. Ancak Sakarya’da yatırım yapan bir firmanın yapmadığı bir olayla gündem olmasına razı olmadığımız için açıklama yaptık. Şehrimize değer katan firmaları korumak ve kara çalmaya çalışanların karşısında olacağımızın bilinmesini isteriz.”

Yorumlar (0)