banner2

banner1

banner22

Sapanca’da yaz okulları kayıtları başladı

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Sapanca Kaymakamlığı, Sapanca Belediyesi ve Sapanca Halk Eğitim Müdürlüğü tarafından 05-18 yaş grubundaki çocuk ve gençler için ücretsiz yaz okulları açılıyor.

Sapanca 05.07.2021, 11:01 Editör: Nisa Çoban
Sapanca’da yaz okulları kayıtları başladı
banner48

Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen “Gençlerimizi ve çocuklarımızı sürpriz etkinliklerin beklediğini söyleyebilirim. Yaz okulumuz ile eğlenceli aktiviteleri bir araya getirerek son süreçle birlikte üzerlerinde oluşan stresi atmalarına katkı sağlamış olacağız. Yaz okulumuza tüm çocuklarımızı bekliyoruz. Amacımız gençlerimizin gözündeki ışığı, parıltıyı artırmak ve onları geleceğe daha güçlü hazırlamak; sportif ve kültürel eğitimi yaygınlaştırmak” ifadelerini kullandı.

SPORLAR

Atletizm, Badminton, Basketbol, Bocce, Geleneksel Okçuluk, Güreş, Halk Oyunları, Hentbol, İzcilik, Judo, Kano, Karate, Kick-Boks, Kürek, Masa Tenisi, Satranç, Taekwondo, Tenis, Voleybol, Futbol, İngilizce, Bilgisayar, Kodlama, Ritim ve Halkoyunları, Drama branşlarında açılacak olan yaz okulu kayıtları bekliyor. Kayıtlar başlamış olup kayıt belgeleri için gerekli bilgilere vatandaşlar Sapanca Spor Salonu, Sapanca Atatürk Stadı, Sapanca Belediyesi Beyaz Masa, Kırkpınar Kültür Merkezi’nden temin edecekler.

Yorumlar (0)