banner2

banner1

banner22

Sapanca’da tamamen el emeği ile tatil köyü inşa ettiler

Sapanca İlçesinde işlettikleri 90 dönümlük botanik bahçenin kenarına tamamen el emeği ile ahşap evlerden tatil köyü inşa eden Bilal Demir, huzurlu bir tatil arayan herkesi yeni tatil köyüne davet etti.

Sapanca 29.11.2020, 12:42
banner48

TATİL YAPMAK İSTEYENLERİN UĞRAK NOKTASI

Sapanca İlçesi Rüstempaşa Mahallesinde yaşayan Bilal Demir, ailesiyle birlikte işlettikleri 90 dönüm büyüklüğündeki botanik bahçesinin bir kısmına, tamamen el yapımı ahşap evler inşa ederek bir tatil köyü hazırladı. Sapanca Gölü’nün hemen yanında bulunan tatil köyünde hem Sakarya’nın eşsiz doğası hem de Sapanca Gölü’nün manzarasıyla gelen herkesin çok beğendiği tatil köyü, koronavirüs tedbirlerine uygun şekilde hafta sonu tatil yapmak isteyenlerinde uğrak noktası haline geldi.

EL EMEĞİ, GÖZ NURU

Botanik bahçe içerisindeki tatil köyünün sahibi Bilal Demir, “Sapanca ile Kırkpınar’ın tam ortasındayız ve iki ilçenin merkezlerine 1 kilometre uzaklıktayız. Sapanca Gölü’ne kıyısı olan tatil köyümüzde 12 adet tamamen ahşaptan yapılan bungalov evlerimiz mevcut. Evlerimiz 90 dönümlük botanik bahçe içerisinde. Pandemi süresinde buraya gelen ve giden misafirlerimizden sonra her ev dezenfekte ediliyor. Burada en önem verdiğimiz konu temizlik ve bu konuda hiç şikayet almadık. Bazı noktalar tamamen el emeği ile yapıldı. Burada her şey doğal. Gelen misafirlerimiz de bunu görüyorlar zaten. Bütün vatandaşlarımızı stressiz, sakin ve kafa dinleyerek tatil yapmak için buraya bekliyoruz” dedi.

MÜŞTERİLERE TATİL FIRSATI

Müşterilerinin yoğunlukla İstanbul ve Ankara’dan geldiğini söyleyen İşletmeci Ensar Makarnacı,  “90 dönüm botanik bahçe içerisinde bulunan, Sapanca Gölü’nün eşsiz manzarasında, tamamen ahşaptan yapılan doğal evlerimizde müşterilerimize tatil fırsatı sunuyoruz” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)