banner2

banner1

banner22

Sapanca’da pes dedirten görüntüler

Haberlisin.com Haber İhbar Hattımıza gönderilen görüntülerde; kalabalık bir kafile şeklinde Sapanca sahilinde gezen ve Arap olduğu tahmin edilen şahısların maske ve mesafe kurallarını hiçe saymasına vatandaş isyan etti…

Sapanca 04.05.2021, 12:04 Editör: Ebru Bulut
banner48

BU RAHATLIĞA PES!

Haberlisin.com Haber İhbar Hattımıza instagram hesabımız ‘haberlisin’ üzerinden Sapancalı bir takipçimiz tarafından gönderilen görüntüler, bu kadarına pes dedirtti. 17 günlük tam kapanma süreci nedeniyle esnaf ve vatandaşlar zor günler geçirirken Sapanca’da Arap oldukları düşünülen bir grup şahsın maske ve sosyal mesafe kurallarını hiçe sayarak gezmesine tepki gösteren vatandaş, her türlü pandemi kuralına uymak için çabalayan vatandaşların ülkede ikinci sınıf insan muamelesi görmesini kabullenemediklerini belirtti.

BU SÖZLERLE İSYAN ETTİ!

Görüntüleri paylaşan takipçimiz, “Bu görüntülerde bizleri rahatsız eden; Orta Doğulu turistlerin giyim tarzı, yaşam tarzı ve ya başka bir şeyi değildir. Bizleri derinden yaralayan pandemi kuralları çerçevesinde kendi halkımıza ikinci sınıf insan muamelesi yapılmasıdır. Bizler her türlü kurala riayet ederken bu Orta Doğulu, yarı Türkçe bilen ve turist olduğu muamma insanların fütursuzca gezişdir. Hiç bir türlü maske, mesafe ve temizlik kuralına uymadıkları bir ortamda benim video çekmemi gördüklerinde üzerime yürüyüp silmem için mevcudiyet göstermeye çalışmaları da yaşadığım başka trajikomik bir durumdur” dedi.

Yorumlar (1)
Sapancalii 2 hafta önce
Sescikarmayin dolar geldi