banner2

banner1

banner22

MHP'lilerden teşekkür ziyareti

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sakarya İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, Milletvekili Levent Bülbül ve 6 milletvekili adayı Sapanca İlçe Teşkilatı’nı ziyaret etti. Ziyarette yapılacak yerel seçimlerde değerlendirildi.

Sapanca 01.08.2018, 18:08
MHP'lilerden teşekkür ziyareti
banner48

24 Haziran seçimlerinden zaferle çıkan Cumhur İttifakı'nın tarafı olan ve Sakarya'dan üst üste 5 dönem milletvekili çıkartan MHP, TBMM’de yapılan yemin törenlerinin ardından yeniden sahaya indi. MHP İl Başkanı Ahmet Ziya Akar beraberinde Sakarya Milletvekili Levent Bülbül ve 24 Haziran seçimlerinde milletvekili adayı olan Mehmet Emin Kaba, Hasan Balaban, Ali Doğan Eroğlu, Tolgahan Öksüz, Şerafettin Kaya ve Melihşah Budak Sapanca İlçe Teşkilatı’na teşekkür ziyaretinde bulundu.

“Yalnız Bırakmayacağız”

24 Haziran seçimlerinde MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin talimatları doğrultusunda hareket ederek kararlı bir şekilde Cumhur İttifakı’na ve partilerine destek veren Sapancalılara MHP İlçe Başkanı Berat Taner aracılığıyla teşekkür eden Milletvekili Levent Bülbül, teşkilatların çalışmalarını takdirle karşıladıklarını ve Sapancalıların teveccühüne saygı duyduklarını kaydetti. "Seçim sürecinde söz verdiğimiz gibi, Sakaryalıları asla yalnız bırakmayacağız” diyen Bülbül, “Sakarya’nın sorunlarına kulak kabartarak çözüm için gayret göstereceğiz” ifadesini kullandı.

Hedef Yerel Seçimler

Ziyarette konuşan MHP İl Başkanı Ahmet Ziya Akar ise, ziyaretlerinin 2019 Mart'ında yapılacak yerel seçimlere hazırlık olarak da değerlendirilebileceğini ifade ederek, "İlçe teşkilatlarımız ile yerel seçimleri de istişare edeceğiz. MHP olarak, Sakarya'da yerel seçimlere yine iddialı olarak gireceğiz. Adaylarımız şüphesiz takdir görecek ve milletimizin teveccühü ile de İnşallah Sakarya'dan güzel sonuçlar alacağız" diye konuştu.

Yorumlar (0)