banner2

banner1

banner22

Mezarı başında anıldı

Cumhuriyet Halk Partisi  Sakarya İl Başkanı Av. Aydoğan Sezer, vefatının 4'üncü yıl dönümü nedeniyle Cumhuriyet Halk Partisi  Sakarya İl Örgütü tarafından mezarı başında anıldı.

Sapanca 16.04.2021, 14:04
Mezarı başında anıldı
banner48

Sakarya’nın önemli siyasi isimlerden, dönemin Cumhiriyet Halk Partisi  Sakarya İl Başkanı Av. Aydoğan Sezer, vefatının 4'üncü yılında Cumhuriyet Halk Partisi  Sakarya İl Örgütü tarafından mezarı başında anıldı. Cumhuriyet Halk PartisiSakarya eski İl Başkanı olan, Sakarya’nın önemli siyasi isimlerinden Av. Aydoğan Sezer, vefatının 4'üncü yıl dönümünde, Sapanca İlçesi, Akçay Mahallesi’ndeki mezarı başında törenle anıldı. Törende; Cumhuriyet Halk Partisi  Sakarya İl Başkanı Ecevit, il yöneticileri, ilçe yöneticileri, partililer ve sevenleri katıldı.

“HER ZAMAN BİZLER İÇİN BİR ÖRNEKTİ”

Pandemi kuralları dikkate alınarak gerçekleşen anma törenin ardından Av. Aydoğan Sezer’i yad eden İl Başkanı Keleş, “Bilgi birikimi, tecrübesi ve siyasetteki ağırlığı ile her zaman bizler için bir örnekti. Çalışmaları, dürüstlüğü ile kendisi ile aynı düşüncede olmayanların bile saygısını kazanmış bir isimdi. Bugün bile sevenleri onu yalnız bırakmıyor. Aramızdan ayrılışının 4'üncü yılında kendisini anarken, Sakarya’ya ve Cumhuriyet Halk Partisi için yaptıklarına minnetle teşekkür ediyoruz. Allah mekanını cennet eylesin” dedi.

Yorumlar (0)