banner2

banner1

banner22

Makamlara ziyaret

Sapanca Kent Konseyi Kadın Meclisi Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya ve Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan’ı makamlarında ziyaret etti.

Sapanca 18.12.2019, 14:29 Editör: Aysima Kortak
Makamlara ziyaret
banner48

Sapanca Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Hatice Sever; “ Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya ve Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan’ı makamında ziyaret ettik. Geyve’de kadınlara istihdam sağlamak adına yapılan çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulunduk. Geyve halkına Tiyatoryum ekibiyle ortak projemiz olan “Çocuklara Vurmayın” adlı oyunumuzu sunmak için görüşmelerimizi yaptık. Sapanca Kent Konseyi Kadın Meclisi olarak bize vermiş oldukları destek ve ilgiden dolayı teşekkür ediyorum” diye belirtti.

BAŞKAN SEVER’DEN, BAŞKAN ÖZEN’E TEŞEKKÜR

Sapanca Kent Konseyi kadın Meclisi üyeleri ziyaretlerinde, bu güne kadar hayata geçirmiş oldukları projeler hakkına bilgi verdiler ve en büyük destekçisinin Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen’in olduğunu söylediler. Konsey Başkanı Sever, “Kadın Meclisi olarak projelerimizde sadece hanımlara değil çocuklara, yaşlılara ve yardıma muhtaç her kesime destek olmaya çalışıyoruz. Toplumun tümünü içinde barındıran projeler olmasına önem veriyoruz. Bu projeleri hayata geçirmemizde ve bizlerden hiçbir zaman desteklerini esirmeyen Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen’e tekrar teşekkür ediyoruz ve Sapanca Kent Konseyi Kadın Meclisi gibi tüm ilçelerde Kadın Meclislerinin kurulmasını diliyoruz” dedi.

Geyve Belediye Başkanı Kaya ve Milli Eğitim Müdürü Doğan, Sapanca Kent Konseyi Kadın Meclisi’ne çalışmalarında başarılar diledi ve ziyaretleri için teşekkür ettiler.


Yorumlar (0)