banner2

banner1

banner22

Maaşlarda iyileştirme yapıldı

Sapanca Belediyesi ile Belediye-İş sendikası arasında 86 belediye işçisini kapsayan toplu iş sözleşmesinde imzalar atıldı.

Sapanca 17.05.2018, 10:47
Maaşlarda iyileştirme yapıldı
banner48

Sözleşme, Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer, Belediye-İş Sendikası İzmit Şube Başkanı Osman Şar, Belediye-İş Sendika Baş Temsilcisi Murat Keskin tarafından imzalandı. 1 Mart 2018 yılı itibari ile 3 sene olmak üzere imzalanan sözleşme ile belediye işçilerinin maaşlarında iyileştirme yapıldı.

ÖNEMLİ OLAN YÖNETİM- ÇALIŞAN DİYALOGU

Belediye-İş Sendika Baş Temsilcisi Murat Keskin, Başkan Yılmazer’e teşekkür ederek, alın terinin kutsal olduğunu ve gelinen son durum ile belediye işçilerinin memnun olduğunu dile getirdi.

Belediye-İş Sendikası İzmit Şube Başkanı Osman Şar ise “Belediye Başkanımız Doç. Dr. Aydın Yılmazer’e, çalışan işçi arkadaşlarımız için yapılan toplu iş sözleşmesindeki yaklaşımlarımdan dolayı teşekkür ediyorum. Önemli olan ücretin az veya çok olması değildir. Önemli olan, yönetimlerin çalışanları ile olan diyaloglarıdır. Yeni imzalanan sözleşmenin işçi arkadaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)