banner2

banner1

banner22

Kıskıvrak yakalandı

Sapanca ilçesinde, sahte dolarları esnaflara bozdurarak esnafı dolandırarak zarara uğratan 1 kişi, Sapanca ilçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince kıskıvrak yakalanarak gözaltına alındı.

Sapanca 24.01.2021, 16:38 Editör: Gizem Demirsoy
Kıskıvrak yakalandı
banner48

Edinilen bilgilere göre; bir şahıs, sokağa çıkma yasağından dolayı ve hafta sonu olduğundan döviz bürolarının kapalı olması sebebiyle, ilçede bulunan süper marketler şubesine ait bir mağazada, benzin istasyonunda ve başka bir markette dövizlerini bozdurduktan sonra iş yerlerinden uzaklaşarak gözden kayboldu. İşletme sahiplerinin verilen 100 ve 50 Dolarlık banknotların sahte olduğunu anlaması üzerine durumu polise bildirdi.

1 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Sapanca ilçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri yaptığı geniş çaplı araştırma sonucunda, Suriye uyruklu olduğu öğrenilen Adnan Z. (27) u gözaltına aldı. Gözaltına alınan, piyasada bin 700 dolar bozduran ve üzerinden 100 ve 50 Dolarlık 2 bin dolar çıkan Z.'nin, Uyuşturucu madde Kullanmak, Parada Sahtecilik, Resmi Belge düzenlenmesinde Yalan beyan olmak üzere toplam 5 adet suç kaydının olduğu öğrenildi. Şüphelinin emniyetteki işlemleri devam ediyor.

Yorumlar (0)