banner2

banner1

banner22

Bilgi alışverişinde bulundular

Esnaf ziyaretlerine her fırsatta devam eden Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer esnafların önerilerini, sıkıntılarını dinledi.

Sapanca 31.07.2018, 17:33
Bilgi alışverişinde bulundular
banner48

Her fırsatta esnafla bir araya gelip sohbet ederek Sapanca’da yapılanlar ve yapılacaklar hakkında esnafla bilgi alışverişinde bulunan Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer, “Amacımız esnafımızla istişare etmek, birlikte fikir alışverişinde bulunmak, sorunları yerinde ve belediyemizin yaptığı çalışmaları bizzat yerinde anlatmak. Yaptığımız ve yapacağımız projeler halkımız, esnafımız, çocuklarımız ve Sapanca’mız için hataları minimuma indirmek fikir alışverişlerinin yapılmasıyla mümkündür. 7’den 70’e her yaş gurubunun bakışı ve fikirleri ekimin ve benim için önemlidir” dedi.

Ziyaretlerden memnunlar

Başkan Yılmazer’in, yaptığı ziyaretlerden memnun kaldıklarını belirten Sapanca esnafı, günün herhangi bir saatinde dükkânlarını ziyaret edip, çaylarını içen bir belediye başkanına sahip olmaktan memnun olduklarını dile getirdiler. Sorun ya da fikirleri bizzat başkanın kendisine iletme fırsatı bulduklarını belittiler.

Yorumlar (0)