banner2

banner1

banner22

Rengarenk Çalışmalar Bu Etkinlikte Hayat Bulacak

Agora Alışveriş Merkezi 'nde 22 Ağustos Salı Günü, 16.00-18.00 saatleri arasında “Taş Boyama Etkinliği” eğitmenler eşliğinde -1. Kat etkinlik alanında gerçekleşecek.

SANAT 19.08.2017, 16:02
Rengarenk Çalışmalar Bu Etkinlikte Hayat Bulacak
banner48

Hayal gücünüzü, yaratıcılığınızıve el becerilerinizi taşlar üzerinde bir araya getirerek ortayaçıkarabileceğiniz “Taş Boyama Sanatı”sizler için Agora Alışveriş Merkezi’nde düzenlenecek. Günlük hayatınkarmaşasından uzaklaşıp, ruhunuzu dinlendirebileceğiniz “Taş Boyama Etkinliği” 22 Ağustos Salı günü 16.00-18.00 saatleriarasında Agora Alışveriş Merkezi -1. Kat etkinlik alanında gerçekleşecek. 15yaş üzeri herkesin bireysel olarak katılabileceği etkinlik için kayıtlar, AgoraAlışveriş Merkezi danışma noktasından alınmakta. Küçük yaş çocuklarda ebeveynleriile birlikte katılım gösterebilir 20 kişilik kontenjan ile sınırlı olan “AgoraTaş Boyama Etkinliği” için tüm malzemeler Agora Alışveriş Merkezi’nde teminedilecek olup, atölyeye katılım ücretsizdir.

Taş Boyama Etkinliği’nde; doğadan seçilmiş taşlarınşekli, yüzeyi size nasıl bir boyama yapılacağı hakkında ilham verecektir.Akrilik boya, asetat kalemi, oje gibi malzemeler ile boyamanın yapılacağıetkinlik sonunda, çalışmalar vernik ile sabitlenecektir. Yaşam alanlarındaharika dekorlar oluşturabileceğiniz taşlar ile katılımcılar çalışmalarını hoşbir hatıraya dönüştürebilecekler. Son zamanların yoğun bir şekilde tercihedilen sanatı “Taş Boyama” ile çalışmalar, günlük kullanım alanlarındadeğerlendirilebilir. Kimi zaman kolye ucu, kimi zaman bir tabloda yerini alacakçalışmalar adeta hayata renk katacak.

Adapazarı Belediyesi işbirliği ilegerçekleşecek olan “Taş Boyama Etkinliği” Agora Alışveriş Merkezi ziyaretçilerinefarklı bir deneyim sunacak. Sanata dair birçok organizasyona ev sahipliği yapanAgora Alışveriş Merkezi, bu etkinlikle de sanatseverlerin yüzünü güldürecek.


Editör: Şebnem Cerrah

Yorumlar (0)