banner2

banner1

banner22

İYİ Parti’den ‘Sen Çağır Biz Gelelim’ kampanyası

İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı son yapılan toplantıda yeni bir kampanya başlatma kararı aldı. ’Sen Çağır Biz Gelelim’ isimli kampanyası ile partiye üye olmak isteyen ancak işyerinden veya evinden çeşitli nedenler ile ayrılamayan ve İYİ Partiye katılmak isteyenler işyerinde veya evlerinde ziyaret edilecek ve yerinde üye yapılması kararlaştırıldı.

SANAT 26.08.2020, 13:06 Editör: Aysima Kortak
İYİ Parti’den ‘Sen Çağır Biz Gelelim’ kampanyası
banner48

İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı bayram döneminde ara verdiği haftalık yönetim kurulu toplantılarına devam ediyor. Yoğun bir çalışma temposu içinde, hem saha çalışmalarına hem oda ve sivil toplum kuruluşları ziyaretlerine devam eden Adapazarı teşkilatı, son yapılan toplantıda yeni bir kampanya başlatma kararı aldı. ’Sen Çağır Biz Gelelim’ isimli kampanyası ile partiye üye olmak isteyen ancak işyerinden veya evinden çeşitli nedenler ile ayrılamayan ve İYİ partiye katılmak isteyenler işyerinde veya evlerinde ziyaret edilecek ve yerinde üye yapılması kararlaştırıldı.

‘SEN ÇAĞIR BİZ GELELİM’

Konu hakkında açıklama yapan İlçe Başkanı Serdip Dokumacı, “Parti olarak çalışmalarımıza yoğun bir şekilde devam ediyoruz. Görüyoruz ki vatandaşlarımızın partimize olan teveccüh her geçen gün artıyor. Partimize katılmak isteyip, evinden işyerinden çeşitli nedenlerle partiye gelemeyenlerin yanına biz gideceğiz ve partimize katılımını sağlayacağız. Bu bağlamda ‘Sen Çağır Biz Gelelim’ üye kampanyamızı başlatıyoruz inşallah” dedi.

Yorumlar (0)