banner2

banner1

banner22

29 Haziran'da sinemalarda

Hendek'li Yönetmen Onur Yiğit'in filmi T.İ.M 29 Haziran'da gösterime giriyor. Filmin yapımcılığını Serdar Atacan yapıyor.

SANAT 20.05.2018, 16:10
29 Haziran'da sinemalarda
banner48

T.İ.M filminin başrollerinde; Serdar Atacan, Emre Uzun, Barış Can Sağır, Hatice Kalit, Adem Muriç yer alıyor. Yapımcılığını genç ve başarılı iş adamı Serdar Atacan’ın(Turan Film) yaptığı T.İ.M filminde, yönetmenlik koltuğunda başarılı kısa metraj filmleri ile adından söz ettiren Onur Yiğit, görüntü yönetmenliğinde Türk Sinemasının usta isimlerinden Ercan Durmuş yer alıyor.

T.İ.M filmi 29 Haziran 2018 de beyazperde de seyirci ile buluşmak için gün sayıyor. Film ile ilgili bütün detayları ve haberleri www.timfilmi.com ve  @timfilmi sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.

FİLMİN KONUSU

Özel kuvvetlerde Yüzbaşı olarak görev yapan Serdar Yıldırım, hain bir pusu sonucu 16 silah arkadaşını kaybeder.

Telsizleri kapatarak yaptığı operasyonun ardından görevden alınır. Gizli bir görev için, seçkin asker ve polislerden oluşan özel bir T.İ.M ‘in başına geçmesi istenir. Görevi kabul eden Serdar Yıldırım, T.İ.M ile birlikte şehit olan silah arkadaşları, aileleri ve ülkeleri için çetin bir mücadeleye girerler.

Yorumlar (0)