banner2

banner1

banner22

Yıl Sonu Şenlikleri

Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı’nca düzenlenen Çocuk Kulüpleri Yıl Sonu Şenlikleri tüm devam ediyor.

SAKARYA 24.05.2018, 13:08
Yıl Sonu Şenlikleri
banner48

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen Çocuk Kulüpleri Yıl Sonu Şenlikleri devam ediyor. Adapazarı Sosyal Gelişim Merkezi’nde 26 Mayıs Cumartesi ve 27 Mayıs Pazar günü gerçekleşecek olan etkinliklerle ilgili Aile ve Çocuk Hizmetleri Şube Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada,  Çocuk Kulüpleri Yıl Sonu Şenliklerine tüm halk davet edildi.

'Tüm halkımız davetlidir'

Aile ve Çocuk Hizmetleri Şube Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, “Sosyal Gelişim Merkezlerimizde yılsonu etkinliklerimiz tüm hızıyla devam ediyor. Son olarak SGM’de 26 Mayıs Cumartesi ve 27 Mayıs Pazar günü iki ayrı konser dinletisi gerçekleşecek. 26 Mayıs Cumartesi günü saat 15.30’da Gitar, Keman ve Ritim Sınıf Konserleri ve 27 Mayıs Pazar günü saat 15.30’da Bağlama Sınıf Konseri ile öğrenciler yıl boyunca derslerde hazırladıkları eserleri aileleri ve katılımcılarla paylaşacak. Çocuklarımızın heyecanına ortak olmak için Çocuk Kulüpleri Yıl Sonu Şenliklerine tüm halkımız davetlidir” denildi. 

Yorumlar (0)