banner2

banner1

banner22

Yeni temsilci Kopal oldu

Türkiye'nin en önemli 3 STK'sı arasında yer alan Mobil İletişim Araçları ve Bilgi Teknolojileri İş Adamları Derneği'nin (MOBİSAD) Sakarya İl Temsilciliğine Ömer Faruk Kopal atandı.

SAKARYA 18.06.2020, 15:00
Yeni temsilci Kopal oldu
banner48

1998 yılında kurulan ve üyelerinin toplam iş hacmi itibarı ile Türkiye'nin en önemli 3 STK'sı arasında yer alan Mobil İletişim Araçları ve Bilgi Teknolojileri İş Adamları Derneği (MOBİSAD), Türkiye genelinde yapılanmaya başladı.Türkiye'nin 3 operatörü ve aynı zamanda KVK, Genpa, Brighstar, Mobitel, Mobimark ve TELPA gibi distribitör tarafından da desteklenen MOBİSAD, 81 ilde temsilcilikler atayarak operatör ve cep telefonu bayilerinin sorunlarını, taleplerini duyurmak ve çözüm bulmayı amaçlıyor. Bu kapsamda MOBİSAD'ın Sakarya İl Temsilciliğine de atama yapıldı. Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında gönüllü görevler alan Ömer Faruk Kopal, MOBİSAD'ın Sakarya İl Temsilciliğine atandı.

MOBİSAD Sakarya İl Temsilcisi Ömer Faruk Kopal Kimdir?

1977 Sakarya doğumlu olan Ömer Faruk Kopal, Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi'ndewn 2000 yılında mezun oldu. Evli ve 2 çocuk babası olan Kopal,i sektöre 2008 yılında alt bayi olarak başladı. 2015 yılında BireyCell İletişim'i kurup, Turkcell İletişim Merkezi oldu. Sektördeki çalışmalarını aktif olarka sürdüren Kopal, çeşitli sivil toplum kuruluşlarında gönüllü görevler aldı.

Yorumlar (0)