banner2

banner1

banner22

Veda ziyaretleri devam ediyor

Resmi Gazetede yayımlanan son Valiler Kararnamesi ile Mülkiye Başmüfettişliği görevine atanan Vali Ahmet Hamdi Nayir, veda ziyaretlerine bugün de devam etti.

SAKARYA 15.06.2020, 19:58
Veda ziyaretleri devam ediyor
banner48

Ziyaretlerine merkez ilçeler ile başlayan Vali Ahmet Hamdi Nayir, Adapazarı Kaymakamlığında Kaymakam Yusuf Ziya Çelikkaya ve Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Serdivan ilçesinde Kaymakam Muhsin Çatmadım ve ilçe yöneticileri, Erenler Kaymakamlığında Kaymakam Salih Karabulut, Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç ve ilçe protokolü ile bir araya gelerek herkese başarılar dileğinde bulundu.

TUGAY KOMUTANLIĞINA UĞRADI

7. Komando Tugay Komutanlığında aynı zamanda Garnizon Komutanı olarak görev yapan Komutan Vekili Piyade Komando Alb. Mustafa Köse tarafından karşılanan Vali Nayir ziyarette Şeref Defterini imzalarken, bu aziz vatan için her yerde ve her zaman canı pahasına nöbette olan Mehmetçiklerimizin hakkının ödenemeyeceğine de vurgu yaptı.

BAŞSAVCI İLE GÖRÜŞTÜ

Bölge Adliye Mahkemesine geçerek burada Başkan Nuri Koçer ve Cumhuriyet Başsavcısı Musa Çatal ile vedalaşan Vali Ahmet Hamdi Nayir, Resmi Daireler Kampüsünde yer alan Adalet Sarayına da uğrayarak Cumhuriyet Başsavcısı Lütfi Dursun ve Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Mehmet Sertaç Kesler’e de veda ziyaretinde bulundu.

İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNE TEŞEKKÜR ETTİ

İl Emniyet Müdürlüğünde Müdür Fatih Kaya ve İl Jandarma Komutanlığında Komutan J. Alb. Cengiz Yiğit ile teşkilat personellerine veda ederken Şeref Defterlerini de imzalayan Vali Ahmet Hamdi Nayir, tüm unsurları ile devlet ve millet için büyük bir mücadele örneği gösteren güvenlik kuvvetlerimizin ilimizde başarılı çalışmalara imza attığını ifade etti.

SAKARYA BAROSU VE ÜNİVERSİTELERİ UNUTMADI

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığında Meclis Başkanı Talip Kuriş ve Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ ile bir araya gelerek ilimizin daha da gelişmesi adına iş dünyası temsilcileri ile birlikte uyum içerisinde çalıştıklarını ifade eden Vali Ahmet Hamdi Nayir, daha sonra Sakarya Barosunda Baro Başkanı Av. Abdurrahim Burak ile bir süre görüşerek kendisine ve yönetim kurulu üyelerine veda etti. Günün sonunda Esentepe Kampüsüne geçerek SAÜ Rektörü Prof. Dr. Fatih Savaşan ve SUBÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık'a veda ziyaretinde bulunan Vali Ahmet Hamdi Nayir, Sakarya'nın eğitim alanındaki gelişiminde üniversitelerimizin katkılarının yadsınamaz olduğunu dile getirdi.

Yorumlar (0)