banner2

banner1

banner22

Vali Kaldırım denetimlere katıldı

Vali Çetin Oktay Kaldırım, İşbaşı Eğitim Programı Protokolü imza töreninin ardından koronavirüs denetimlerine katıldı. Bölgedeki esnafı dolaşan Vali Kaldırım, daha sonra bir minibüsü durdurarak şoför ve yolcularla sohbet etti.

SAKARYA 10.09.2020, 19:47 Editör: Aysima Kortak
banner48

Son günlerde artan koronavirüs vakalarının ardından art arda tedbirler gelmeye başladı. Son olarak toplu taşımaya gelen sınırlamanın ardından İçişleri Bakanlığı bu kez Covid -19 tedbirleri kapsamında 81 İl valiliğine genelge gönderdi.

SAĞLIKLI KALMAMIZ KENDİ ELİMİZDE

Valiliklere gönderilen genelgenin ardından denetimlere katılan Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım, sosyal medya hesabından şu şekilde paylaşım yaptı:

“İçişleri Bakanlığımızın Genelgesi doğrultusunda, #Kovid19 tedbirleri kapsamında bugün il merkezimiz ve 16 ilçemizde denetimler yapıldı. Denetliyor, Uyarıyor, Bilgilendiriyoruz. Unutmayalım; Şehrimizi korumamız ve sağlıklı kalmamız kendi elimizde...Toplumun sağlığını korumak ve salgını çevremizdekilere bulaştırmamak ciddi bir sorumluluk ve de kul hakkı...Her noktada vatandaşlarımızı ziyaret ederek hem hasbihal ediyor, hem de tedbirlere uymaları konusunda uyarıyoruz...

Yorumlar (0)