banner2

banner1

banner22

Tuncay’a plaket verdiler

Serdivan İlçesinde bulunan otelinin kapısını sağlıkçılara açan Tuncay Şanlı’ya SAÜEAH Başhekimi Prof. Dr. Mehmet Akif Çakar tarafından plaket verildi.

SAKARYA 27.05.2020, 17:32
banner48

SAĞLIKÇILARDAN TUNCAY’A TEŞEKKÜR

11 Mart’ta görülen ilk vaka sonrasında Serdivan İlçesinde bulunan On7 isimli otelini sağlık çalışanlarına açan eski Milli Futbolcu ve Teknik Direktör Tuncay Şanlı’ya Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Mehmet Akif Çakar ve Sakarya Üniversitesi Tıp Fakültesinde görevli Prof. Dr. Hasan Salih Sağlam ile Prof. Dr. Fehmi Çelebi tarafından teşekkür ziyareti gerçekleştirildi. Tuncay Şanlı ve Hakan Özlü’ye plaket verilirken sağlıkçılar adına da teşekkür edildi.

“ASIL TEŞEKKÜRÜ ONLAR HAK EDİYOR”

Gerçek teşekkürü sağlıkçıların hak ettiğini belirten Tuncay Şanlı, “Önemli bir süreçten geçtik. Halen de devam ediyor. Bu tedbiri, bu mesafeyi korudukça daha iyiye gittiğimizi gördük. Sağlıkçılarımız bize teşekkür için geldiler ama biz onlara ne kadar teşekkür etsek azdır. Çünkü inanılmaz bir mücadele gösterdiler. Halen de devam ediyorlar. Biz de elimizden geldiğince sürecin başından beri sağlıkçılara otelimizi açacağımızı söylemiştik. Şuan normalleşmeye dönerken onlar da evlerine sağ salim gittiler. Dediğim gibi, onlar teşekküre geldiler ama biz onlara ne kadar teşekkür etsek az” dedi.

“MOTİVASYON SAĞLADI”

Sakarya Üniversitesi Tıp Fakültesi Üroloji Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Hasan Salih Sağlam, “Bu süreçte sağlık camiası başta olmak üzere herkes bu ciddi soruna katkı sunmak için elinden geleni yapmaya çalıştı. Sağlık camiası dışında da bir takım paydaşlarımız oldu. Bu paydaşlarımız bazı yurtlar olmak üzere bu tür yurtlardı. Arkadaşlarımız evlerinden, yurtlarından ayrılarak bu mücadelede üzerlerine düşeni yapmaya çalıştılar. Bizler ön safta olduğumuz için almış olabileceğimiz virüsü evdekilere sevdiklerimize bulaştırmamak için başka yerlere yaşamaya çalıştık. Bu noktada Otel on7 cidden çok büyük bir katkı sağladı” ifadelerini kullanırken Sakarya Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Fehmi Çelebi, “Sağ olsunlar ilk günden itibaren sağlık çalışanlarının konuşlanması konusunda, evlerine gitmek istememe kaygısı olan personele destekte bulundu. Otel on7 sağlık çalışanlarının daha verimli ve daha motive olması konusunda büyük katkılar sağladı” dedi.

PLAKET HEDİYE EDİLDİ

Tuncay Şanlı ve Hakan Özlü’ye plaket veren Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Mehmet Akif Çakar, “On7 otele ve sahibi Tuncay Şanlı’ya bu ince davranışından ötürü bütün sağlıkçılar olarak teşekkür ediyoruz. Kendisine minnettarız. Bütün arkadaşlarımız da kaldıkları süre çerçevesinde çok memnun kaldılar.Çok iyi bir konukseverlik gösterildi. Bu davranışın diğer insanlara da örnek olması dileğiyle Tuncay Bey’e, Hakan Özlü’ye, müdürümüze çok teşekkür ediyorum” dedi.

                                             

Yorumlar (0)