banner2

banner1

banner22

Tever ve Atabek suç duyurusunda bulundu

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever ve AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, katıldığı bir TV programında Sakaryalılar hakkında hakaret içerikli sözler söyleyen Erol Mütercimler hakkında suç duyurusunda bulundu.

SAKARYA 09.09.2020, 13:34 Editör: Aysima Kortak
Tever ve Atabek suç duyurusunda bulundu
banner48

NE OLMUŞTU?

Haliç Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Erol Mütercimler, dün akşam bir televizyon kanalında katıldığı programında Sakaryalılara hakaretler savurarak ve imam hatip mezunlarını hedef alarak "Ama sonuca bakın, o imam hatipten mezun olanlar bakın karşımıza ne olarak çıkıyor, sahtekar, cinsi sapık, ahlaksız. Sakarya bölgesindeki rezalet nedir söylüyorum; burada niye yuvalanmış? Buranın bir özelliği var? Sakarya’da oturanların kalpleri kırılırsa da canları cehenneme. Kırılsın kalpleri. Milli mücadelede en çok Mustafa Kemal Paşa iç isyanlarda nereden çekti biliyor musunuz bu bölgeden çekti…” demişti.

SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDULAR

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever ve AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek ile Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığına giderek, suç duyurusunda bulunduklarını sosyal medyadan şu ifadelerle duyurdu: “Erol Mütercimler'in hadsiz ve küstahça hakaretlerle hedef aldığı kardeşlik ve huzur coğrafyası Sakarya'mız ile ilgili haddini aşan sözleri hakkında Milletvekilimiz Sayın Çiğdem Erdoğan Atabek ile birlikte Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığına giderek, suç duyurusunda bulunduk.”

Yorumlar (0)