banner2

banner1

banner22

Taciz iddialarıyla gündeme gelmişti

Yazar İbrahim Çolak (51), Ankara'daki evinde iddiaya göre kendisini doğalgaz borusuna asarak intihar etti. Çolak, Sakarya’da toprağa verildi.

SAKARYA 12.12.2020, 11:03 Editör: Aysima Kortak
Taciz iddialarıyla gündeme gelmişti
banner48

Taciz iddialarıyla gündeme gelen yazar İbrahim Çolak, yaşamına son verdi. Çolak'ın Ankara Pursaklar'daki evinde kendini doğalgaz borusuna asarak intihar ettiği öğrenildi.

EŞİ VE ÇOCUKLARI SAKARYA’DAYDI

Çolak, sosyal medyadan “Kendimi böyle bir sona hazırlamamıştım. İyi bir insan olmaktı dileğim, başaramadım. Beni seven, beni gözeten tüm dostlarıma, hassaten kahrımı çeken eşime ve evlatlarıma hayırla kalın diyorum” paylaşımında bulundu. Bu paylaşımın ardından ailesi ve yakınları Çolak’a ulaşamadı. Bunun üzerine arkadaşları ve yakınları Çolak’ın, Pursaklar İlçesi Ayyıldız Mahallesi’ndeki evine gitti. Uzun süre kapı zilinin çalınmasına rağmen bir ses gelmeyince, evin dış kapısı kırılarak içeriye girildi. Eve girenler Çolak’ın cansız bedeniyle karşılaştı. Eşi ve çocukları Sakarya’da olduğu için evde yalnız olan İbrahim Çolak’ın cenazesi, otopsi yapılmak üzere morga kaldırıldı.

SAKARYA’DA DEFNEDİLDİ

Twitter'da 'Leylasalinger' kullanıcı adlı kadın, İhityar Kitabevi sahibi yazar İbrahim Çolak'a taciz suçlamasında bulunmuştu. Çolak'ın cansız bedeni, otopsi için Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı. İbrahim Çolak'ın cenazesi dün 16.30’da  Erenler Belediyesi’nin karşısındaki evinde cenaze namazı kılınarak Emir Sultan Mezarlığı’na defnedildi.

Yorumlar (0)