banner2

banner1

banner22

Sokaklarda silah sesleri duyuldu

Koronavirüs sebebiyle Ramazan Bayramı sessiz geçerken, şehrin sessizliğini silah sesleri bozdu. Her bayram alışılagelmiş olarak yapılan silah atmalar yine devam etti.

SAKARYA 24.05.2020, 12:30
Sokaklarda silah sesleri duyuldu
banner48

Koronavirüs sebebiyle sokağa çıkma yasağının uygulandığı bu bayramda da silahlı kutlama yapıldı. Sokaklar silah sesleriyle yankılanırken silahlı kutlama geleneği devam etmiş oldu.


KORKU SAÇTI, TEPKİ TOPLADI

Her yıl tüm uyarılara rağmen bayramlarda silahlı kutlamanın önüne geçilemiyor. Ramazan Bayramı yine silah atışlarına sahne olurken, bu durum bazı vatandaşlar tarafından tepki topladı. Şehrin bazı mahallelerinde atılan silah sesleri vatandaşlar tarafından korku yaşanmasına sebep olurken tepkilere neden oldu, vatandaşlar artık silah atışının yapılmaması gerektiğini söylediler.

DEVRİYELER SÜRÜYOR

Ramazanın ardından bayrama kavuşmanın sevincini yaşanırken, bir yandan da bayramı salgının gölgesinde geçirecek olmanın burukluğu hissediliyor. Hissedilen buruk sevincin yanında polis ekipleri sokağa çıkma yasağı doğrultusunda devriye çalışmalarına devam ediyor. Polis ekipleri kurallara uyulması konusunda tüm çabaları gösterirken, kurallara uymayan vatandaşlara ceza kesileceğini bildirdi.

Yorumlar (0)