banner2

banner1

banner22

Simit fırınında intihar

Adapazarı’nda bulunan bir simit fırınında silahla karnından yaralanan 27 yaşındaki Süleyman Bakan isimli genç, hayatını kaybetti. Acı haberi alan aile sinir krizi geçirirken olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

SAKARYA 12.06.2020, 09:25
banner48

SİLAHLA KARNINDAN YARALANDI

Edinilen bilgilere göre; Adapazarı İlçesi Semerciler Mahallesi Yamanlar Sokakta bulunan bir simit fırınında simit ustası olarak çalışan 27 yaşındaki Süleyman Bakan, fırını açtıktan bir süre sonra imalathane kısmında silahla karnından yaralandı. Dükkanda bulunan diğer çalışanların ihbarı üzerine olay yerine gelen 112 ekiplerince yapılan ilk incelemede karnından vurulan Süleyman Bakan’ın hayatını kaybettiği tespit edildi.

AİLESİ SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Acı haberi alan yakınları sinir krizi geçirirken Süleyman Bakan’ın cansız bedeni otopsi yapılmak üzere Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Korucuk Kampüsü’nde bulunan otopsi merkezine gönderildi.

İNTİHAR MI? KAZA MI?

Öte yandan Sakarya Emniyet Müdürlüğü ekipleri ise olayın intihar mı yoksa kaza mı olduğunu araştırmaya başladı. İlk belirlemelere göre olayın silahı temizlerken ateş alması sonucu yaşandığı iddia edildi.

Yorumlar (0)