banner2

banner1

banner22

SEPAŞ ödeme noktaları değişti

ŞEPAŞ enerji yetkili kuruluşu Faturamatik hizmet noktalarının yetkilerini ‘’Faturamatik Premium Hizmet Noktaları’’na devretti. Artık ödemeler Premium hizmet noktalarından yapılacak.

SAKARYA 29.05.2020, 11:31
SEPAŞ ödeme noktaları değişti
banner48

HİZMET NOKTALARI DEĞİŞTİ

Faturamatik Ödeme kurulu olan ve işbirliği devam eden ödeme noktalarından olan Faturamatik enerji yetkili hizmet noktalarının yetkilerini Premium Hizmet kuruluşu noktalarına devretti. 1 Haziran itibari ile ödemeler bu noktadan gerçekleştirilecek.

UYGULAMA 4 İLDE GERÇEKLEŞECEK

1 Haziran’dan itibaren değişen fatura ödeme noktaları sadece Sakarya’da değil, Kocaeli, Bolu ve Düzce’de de aynı şekilde hizmet vermeye devam edecek.

SEPAŞ’TAN YAPILAN AÇIKLAMA ŞU ŞEKİLDE:

Faturamatik Ödeme Kuruluşu A.Ş ile devam eden iş birliğimizle ilgili sizleri bilgilendirmek isteriz. 1 Haziran 2020 tarihi itibarıyla, tüm “Sepaş Enerji Yetkili Faturamatik Hizmet Noktaları”nın yetkileri, “Faturamatik Premium Hizmet Noktaları”na devredilmiştir. Söz konusu tarihten itibaren, Kocaeli, Sakarya, Bolu ve Düzce’deki Sepaş Enerji aboneleri, fatura bedellerini ek hizmet ücreti olmadan Faturamatik Premium Hizmet Noktaları’ndan ödeyebileceklerdir. Faturamatik Premium Hizmet Noktaları’nın açık adreslerine, www.sepas.com.tr web sitemiz, 444 5 186 numaralı çağrı merkezimiz ve tüm Müşteri Hizmetleri Merkezimiz aracılığıyla ulaşabilecektir. 1 Haziran 2020 günüyle birlikte, Faturamatik Premium Hizmet Noktası dışında kalan faturamatiklerden gerçekleştirilen ödemelerin, Sepaş Enerji güvencesinde olmayacağının altını çizeriz. Abonelerimizin herhangi bir mağduriyet yaşamaması adına, daha önce yetkili olarak elektrik faturası tahsilatı yapan Sepaş Enerji Yetkili Faturamatik Hizmet Noktaları’ndan, kurumumuza ait tabela vb. tüm görsellerin kaldırıldığını belirtiriz. Söz konusu değişiklik sadece Sepaş Enerji Yetkili Faturamatik Hizmet Noktaları için geçerli olup, diğer ödeme kanallarımızda herhangi bir değişiklik bulunmamaktadır. Müşterilerimiz elektrik faturalarını her zaman olduğu gibi www.sepas.com.tr web sitemizden online olarak, anlaşmalı bankalar üzerinden otomatik ödeme talimatı vererek, bu bankaların gişe, ATM veya internet bankacılığı hizmetlerini kullanarak veya tüm PTT gişelerinden de ödemeye devam edebileceklerdir.

Yorumlar (0)