banner2

banner1

banner22

Sakaryalılar Agora'da buluştu

Agora Alışveriş Merkezi, gerçekleştirdiği Agora Yaz Festivali’nde yarışmaları, dans gösterilerini, konserleri ve daha birçok eğlenceyi Agora Cadde’ye taşıdı.

SAKARYA 24.07.2018, 15:31
Sakaryalılar Agora'da buluştu
banner48

Tam not aldı

Agora Alışveriş Merkezi; 3 gün boyunca Eyvah Eyvah 3, Dedemin Fişi ve Kocan Kadar Konuş filmlerine ücretsiz açık hava sineması ile Agora Cadde’de ev sahipliği yaptı. Keyifli atölyelerin de içinde bulunduğu festivalde; Tel Kırma Atölyesi, Hint Kınası Dövme Yapımı, Ebru Atölyesi, Rölyeften Kolye Yapımı, Cam Üfleme Sanatı gibi pek çok sanatı Sakaryalılar için bir araya getirdi. Bisiklet ve Doğa Sporları iş birliği ile en hızlı ve en yavaş bisiklet kullanma yarışması, sokak müzisyenleri eşliğinde aşkın dansı olan tango gösterisi Sakaryalılardan tam not aldı.

Festival kapsamında alternatif rock gruplarının da sahnede yerini aldığı bu keyifli organizasyonda; GATEBAND grubu canlı konserleri ile ziyaretçilere keyifli anlar yaşattı ve çok sevilen şarkıları Agora ziyaretçileri ile birlikte seslendirdiler.

Konserler

Sevilen şarkılarını hayranları için seslendiren Türkiye’nin başarılı rock gruplarından Gece Yolcuları, 22 Temmuz Pazar günü saat 18.00’da canlı performansı ile Sakaryalıların karşısına çıktı. ‘Neden’ isimli sevilen şarkısı ile sahneye giriş yapan grup, daha sonra ‘Affedecek misin?’, ‘Haram Geceler’, ‘Meyhaneler Sen’, ‘Yalan’, ‘Değer Mi Hiç?’ ve ‘Sen Gidince’ parçaları ile konserine devam etti. Toplamda 20 eşsiz parçanın canlı performansı ile gerçekleşen konserde Gece Yolcuları hayranları; şarkılara eşlik edip, grubun başarılı performansını telefonlarına kaydetti. Samimi ve sempatik halleri ile hayranlarının takdirini toplayan grup, konser sonrası alkışlar ile uğurlandı.

Yorumlar (0)