banner2

banner1

banner22

Safitürk oğlunun mezarını ziyaret etti

Arifiye İlçesinde yaşayan Şehit Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk’ün annesi Fatma ve Babası Asım Safitürk, Ramazan Bayramının ilk günü oğullarının mezarını ziyaret etti.

SAKARYA 24.05.2020, 13:06
banner48

2016’DA ŞEHİT OLMUŞTU

2016 yılında Mardin’in Derik İlçesinde uğradığı hain saldırı sonucu görevi başında şehit olan Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk’ün Sakarya’nın Arifiye İlçesinde yaşayan annesi Fatma ve Babası Asım Safitürk, bayramın ilk gününde 65 yaş ve üzeri vatandaşlara verilen sokağa çıkma izni nedeniyle oğullarının mezarını ziyaret etti. Baba Asım Safitürk ve Anne Fatma Safitürk oğullarının mezarı başında dua etti.

DUA ETTİ

Oğlunun mezarını ziyaret eden Baba Asım Safitürk, “Başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere bütün milletimizin biraz sönük geçse de Ramazan Bayramını tebrik ediyorum. İnşallah en kısa zamanda bu aşılacaktır, milletimizin sağ duyusuyla ve verilen tedbirlere uyularak. Evde kalma konusundaki emirleri harfiyen yerine getirenler bu talimatlara uyunca en kısa zamanda inşallah ben inanıyorum buda geçecektir. Allah’tan milletimize sağlık, afiyet, birlik ve beraberlik nasip etmesini niyaz ediyorum. İnşallah bu sevilmeyen günler geride kalacak ve daha çok mutlu günlere ulaşacağımıza inanıyorum” dedi.

Yorumlar (0)