banner2

banner1

banner22

Ramazan paylaşınca güzel

MÜSİAD Sakarya Şubesi 6 bakkalın veresiye defterini satın aldı. Başkan Coşkun medeniyetimizin önemli geleneklerinden birisini yerine getirmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

SAKARYA 29.04.2020, 23:47
banner48

VERESİYE DEFTERLERİNİ SATIN ALDI
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun ve yönetici arkadaşları Adapazarı’nın Karaman, Korucuk, Karaosman ve Kömürpazarı Mahalleri ile Erenler’in Küpçüler Mahallesi’nde bulunan toplam 6 bakkalın veresiye defterini satın alarak Ramazan ayında vatandaşı büyük bir sıkıntıdan kurtardı. 


DUALARI YETER
MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun, “Komşusu açken tok yatan, bizden değildir.” Hadis-i Şerif’ini her zaman kendisine şiar edinmiş bir millet olarak, medeniyetimizin anlamlı miraslarından Zimem Defteri ile Ramazan bereketini paylaşıyoruz. İnsanlığın iyiliğe her şeyden daha çok ihtiyacı olduğu bugünlerde bir nebzede olsa ihtiyaç sahiplerimize derman olmaya çalışıyoruz. Bugün 6 adet bakkalımızın Defteri alınarak, veresiye alan vatandaşlarımıza borçları ödendi. Destek ve duaları İçin tüm üyelerimize teşekkür ederiz.” ifadelerine yer verdi.

Yorumlar (1)
Hakan Gezen 1 yıl önce
Yapılan uygulama bana göre yanlış bu zamanla borç yapma alışkanlığı kazandırır gercek ihtiyaci olanlar tespit edilip yardım yapilması lazım