banner2

banner1

banner22

Polislerden Sağlık Çalışanlarına Destek

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ” Milletimin temsilcilerini özverili sağlık çalışanlarımızı alkışlamaya davet ediyorum. Şimdi tam 21.00’da milletimizi, bu alkış sesini Türkiye çapında, balkonlardan yükseltmeye davet ediyorum. Üst Üste 3 gün alkışlayalım” diye çağrıda bulundu.

SAKARYA 20.03.2020, 20:58
banner48

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ” Milletimin temsilcilerini özverili sağlık çalışanlarımızı alkışlamaya davet ediyorum. Şimdi tam 21.00’da milletimizi, bu alkış sesini Türkiye çapında, balkonlardan yükseltmeye davet ediyorum. Üst Üste 3 gün alkışlayalım”  diye çağrıda bulundu.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın bu çağrısına Sakarya Emniyet Müdürlüğünden de destek geldi. Sakarya İl Emniyet Müdürlüğünde görevli Polis memurları saat 21:00 de Asayiş Şube Müdürlüğü binasının camlarından ve teras katından alkışlarla destek oldu.

ALKIŞ SONRASI TÜM POLİS MEMURLARI, SAĞLIK ÇALIŞANLARINI SELAMLADI

Sakarya İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya yaptığı açıklamada ; “Ülkemiz Koronavirüsle mücadelede tüm Dünya’nın takdirini topladı. Bu mücadelede takdire şayan bir fedakârlıkla ve sabırla görevini yapan tüm sağlık çalışanlarımızı alkışlıyor ve onları selamlıyoruz. Sağlık kurulumuzun önerdiği tedbirlere uyulduğu zaman inanıyorum ki,  Allah’ın yardımı ve milletimizin desteği ile bu sorunun üstesinden geleceğiz.”  dedi.

VATANDAŞLAR DA DESTEK OLDU

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın bugünkü çağrısı da karşılık buldu. Bakan Koca’nın bu davetine Türkiye’nin birçok yerinde olduğu gibi Sakarya’daki vatandaşlar da destek verdi.  Vatandaşlar, saat 21.00’da balkona çıkarak koronavirüs ile başından beri mücadele eden sağlık çalışanları için 1 dakika boyunca alkış tuttu.

Yorumlar (0)