banner2

banner1

banner22

Normalleşme başladı

Sakarya'da yeni tip koronavirüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında kullanıma kapatılan birçok iş yeri ve mekan, normalleşme süreciyle yeniden açıldı. Vatandaşlar sabahın ilk saatlerinde börekçi ve çorbacıları tercih etti.

SAKARYA 01.06.2020, 13:14
Normalleşme başladı
banner48

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın geçtiğimiz hafta açıkladığı ve 1 Haziran’ı normalleşmenin yeni başlangıç tarihi olarak işaret ettiği yeni dönem başladı. İlimizde bir çok restoran, kafe, lokanta gibi işletmeler sabah saatlerinde iş yerlerine açtı. Vatandaşlar normalleşmeyle birlikte bu yeni döneme çorba ve börek salonlarında merhaba derken, bazı vatandaşlar ise bu durumun erken olduğunu ve endişe duyduklarını belirtti.

YÜZLER GÜLÜYOR

Yeni Tip Koronavirüs (Covid-19) salgınında 83’ncü günü geride bırakmaya hazırlanan şehrimizde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘’1 Haziran’da normalleşme başlıyor’’ sözü üzerine vatandaşlar eski hayatlarına dönebilmenin umudu içerisinde alınan yeni kararları uygulamaya başladı. Vatandaşlar verilen karardan oldukça mutlu olduklarını ve bir an önce eski kaldıkları hayatlarına dönebilmenin umudu içinde olduklarını belirtti.

Yorumlar (0)