banner2

banner1

banner22

Müge Anlı canlı yayında duyurdu

13 Mayıs 2017 tarihinde Muğla Dalaman’da kaybolan Hasan Kiraz ile ilgili Müge Anlı canlı yayınında önemli gelişme yaşandı. 3 yıl 8 ay önce babası ile birlikte çalıştığı bahçeden eve gidiyorum diyerek ayrılmış ve kendisinden bir daha haber alınamamıştı. Bugün Müge Anlı’nın canlı yayında verdiği habere göre, Hasan Kiraz cinayeti kapsamında emniyet ekipleri bir şahsı gözaltına aldı. Gözaltına alınan şahıs ise Sakarya’ya götürülüyor.

SAKARYA 26.01.2021, 15:49 Editör: Aysima Kortak
Müge Anlı canlı yayında duyurdu
banner48

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında uzunca bir süre işlenen Hasan Kiraz olayıyla ilgili yeni bir gelişme yaşandı. 2014 yılında geçirdiği trafik kazası nedeniyle sağ tarafı felçli kalan Hasan Kiraz, 13 Mayıs 2017'de ise kayboldu. Hasan Kiraz geçirdiği trafik kazasının ardından 231 bin liralık bir tazminat hak etti. Ancak bu para hesabına yatırılmadan ortadan kayboldu. Esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolan Hasan Kiraz'ın ağabeyi Hüseyin Kiraz yasadışı yollardan 23 yaşındaki gencin banka hesaplarına ulaşabildiğini itiraf etti.

GÖZALTINA ALINAN ŞAHIS SAKARYA’YA GÖTÜRÜLÜYOR

Müge Anlı ile Tatlı Sert'te bundan yaklaşık 4 yıl önce işlenen Hasan Kiraz olayıyla ilgili flaş gelişmeler yaşanıyor. Bugün Müge Anlı'nın canlı yayında verdiği habere göre, Hasan Kiraz cinayeti kapsamında emniyet ekipleri bir şahsı gözaltına aldı. Gözaltına alınan şahıs ise Sakarya’ya götürülüyor.

BU DURUMU ÇÖZECEĞİNE İNANIYORUM

Müge Anlı canlı yayında, “Şimdi gelen bir haber ile Hasan Kiraz 23 yaşında 3 yıl 8 ay sonra bu konu hakkında bir gözaltı oldu. Soruşturmanın seyri açısından bilgi veremiyoruz. Fakat bir şahsın alındığı Sakarya'ya götürüldüğü bilgisi geldi. Sakarya Cumhuriyet Başsavcısını çok seviyorum ve çok güveniyorum. İşine aşık bir insan. Bu durumu çözeceğine inanıyorum” dedi.

NE OLMUŞTU?

Muğla'nın Dalaman ilçesinde esrarengiz bir şekilde kaybolan 23 yaşındaki Hasan Kiraz'dan 3 yıldır tek bir iz bile bulunamıyor. Üç yıl önce babası ile birlikte çalıştığı bahçeden, eve gidiyorum diyerek ayrılan Hasan Kiraz'dan bir daha haber alınamadı. Hasan Kiraz'ın geçirdiği trafik kazasının ardından 231 bin liralık bir tazminat hak etti. Ancak bu para hesabına yatırılmadan ortadan bir anda kayboldu. Esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolan Hasan Kiraz'ın ağabeyi Hüseyin Kiraz yasadışı yollardan 23 yaşındaki gencin banka hesaplarına ulaşabildiğini itiraf etti. Şüphelerin odağındaki ağabey ile ilgili Niyazi isimli bir şahıs canlı yayına bağlanmış aileyle kendisini tanıştıran Süheyla adlı kişinin kendisine 'Hasan kayıp değil. Ailesi öldürdü. Çocuk sıkıntılı bir çocuktu. Para hesaba yattığında aileye vermeyeceği için aile öldürdü' dediğini iddia etti.

Yorumlar (0)