banner2

banner1

banner22

Müftüoğlu böyle destek verdi

Koronavirüs ile etkin mücadelenin sloganı ‘EvdeKal’ olmuştu. Müftüoğlu AVM insanların sokağa çıkmamasını teşvik etmek için taksit ödemelerini bir ay ertelediğini açıkladı.

SAKARYA 20.03.2020, 17:57
Müftüoğlu böyle destek verdi
banner48

Cumhurbaşkanından, Sağlık Bakanına herkes ‘EVDE KAL’ çağrısını yineliyor. Sakarya’nın önemli beyaz eşya satıcılarından Müftüoğlu AVM-Electropoint virüsle etkin mücadeleye katkı sunmak için taksit ödemelerini bir ay ertelediklerini duyurdu.

Müftüoğlu AVM bütün müşterilerine mesaj göndererek “ Değerli müşterimiz; Ülke olarak içinde bulunduğumuz şartlardan dolayı “EVDE KAL” çağrısını destekliyor, tüm taksit ödemelerinizi 30’ar gün erteliyoruz. Müftüoğlu AVM ailesi olarak sizlere, sevdiklerinize sağlıklı günler dileriz” dediler.

Müftüoğlu AVM Yönetim Kurulu Başkanı ve SATSO Yönetim Kurulu Üyesi Bünyamin Müftüoğlu “bu süreci devlet-millet el ele vererek aşacağız. Zor günlerden geçiyoruz. Ancak Türk Milleti her zorluğun üstesinden birlik ve beraberlik içerisinde hareket ederek, kenetlenerek başarıyla gelmiştir. Koronavirüs alınan tedbirlerin sıkı bir şekilde uygulanmasıyla def edilecektir. Hiçbir şey insan sağlığından daha önemli değil” dedi.

Yorumlar (0)