banner2

banner1

banner22

Liste açıklandı

İçişleri Bakanlığının merkez ve taşra teşkilatları için ilan edilen bin 772 adet 4/B Sözleşmeli Personel Pozisyonlarına personel alımı için yapılan sınav sonuç listeleri Sakarya Valiliği internet sitesinde açıklandı.

SAKARYA 09.06.2021, 16:42 Editör: Aysima Kortak
Liste açıklandı
banner48

İçişleri Bakanlığının merkez ve taşra teşkilatı için ilan edilen 1.772 adet 4/B Sözleşmeli Personel Pozisyonlarına personel alımı için 22 Mart-07 Nisan 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilen giriş (sözlü) sınavına ilişkin Kesin Asil/Yedek Başarı Listeleri açıklandı. İstanbul Bölgesi sonuçlarının bulunduğu listede Sakarya’yı tercih eden asil ve yedek olmak üzere 14 aday yer alıyor.

EVRAKLAR TESLİM EDİLECEK

Sakarya ilinde ilan edilen pozisyonları tercih eden adaylar atama, sözleşme ve iş talep formlarını Sakarya Valiliği İl Yazı İşleri Müdürlüğüne 14-15 Haziran 2021 tarihleri 10:00- 15:45 saatleri arasında teslim etmeleri gerekiyor. Belirtilen tarihlerde istenilen evrakları teslim etmeyen adaylar herhangi bir hak talebinde bulunamayacaklar. İstenen belgeleri sadece asil olarak listede yer alanlar teslim edecek. Yedek adaylara sıra gelmesi durumunda ilgili adaylarla iletişime geçilerek evrak teslimi istenilecek.

VALİLİĞİN RESMİ İNTERNET SİTESİ

Söz konusu sonuçlar ayrıca posta yoluyla veya diğer iletişim araçları ile bildirilmeyeceği belirtilirken, adayların Valiliğin resmi internet adresini takip etmeleri gerekiyor. Duyuru ve sonuçların takip edilmemesi nedeniyle oluşabilecek hak kayıplarından adayların kendileri sorumlu olacak.

Yorumlar (0)