banner2

banner1

banner22

Korkunç iddia! Eşim ve ailesi beni dövüyor’’

Kocaali’de yaşayan 43 yaşındaki engelli Dilek E., eşi T. E.'nin ailesi tarafından darp edildiğini iddia ederek, “Beni kullanıp, dışarıya attılar” açıklamasını yaptı.

SAKARYA 12.06.2020, 16:45
Korkunç iddia! Eşim ve ailesi beni dövüyor’’
banner48

Kocaali’de yaşayan 43 yaşındaki engelli Dilek E., 2019 yılı Temmuz ayında eşi T. E. ile evlendiğini ve ‘’evlendikten sonra sürekli eşi T. E. ve ailesi tarafından tehdit ve şiddet gördüğünü iddia eden Dilek E., eşi ve ailesinden şikayetçi olduğunu’’ söyledi.

‘’ENGELLİ OLDUĞUMU BİLİYORLAR’’

Eşinin kendisini istemeye geldiğinde, babası tarafından engelli olduğunun söylenmesini açıklayan Dilek E. “Eşinin beni istemeye geldiği zaman, babam benim engelli olduğumu söyledi”  Dilek E., “Eşim beni bu şekilde kabul edeceğini söylemişti. Bana evinin ve düzenli maaşının olduğunu söyledi. Evlendikten sonra ben eşimin evine gittim ve evin birçok tadilatı vardı. Ben eşimin ev tadilatlarını kendi cebimden karşıladım. Eşimin bankaya borcu varmış. Benim bundan haberim yoktu, ta ki babam ölene kadar. Ben eve masraf yaptım ama eşim borcu olduğu için evin tapusunu ağabeyi V. E.'nin üzerine yaptı. Ev kayınımın üzerine olduğu için bir zaman sonra kayınım beni tehdit etti ve dövdü” dedi.

‘’SÜREKLİ EV TEMİZLETTİRİYORLAR’’

 Engelli olduğu için kendisine sürekli evi temizlettiklerini ileri süren engelli kadın, “Babam 2 ay önce vefat etti. Babamdan bana miras kalınca eşim bana borcunun olduğunu söyleyerek benden para istedi. Ben engelli birisiyim ve beni kullanıp dışarıya attılar. Benden boşanmak istiyor ve 5 kuruş para vermeden. Ben paranın peşinde değilim, sadece beni kullanıp dışarıya atması zoruma gidiyor. Ben bir kadın olarak eşimden ve ailesinden darp gördüğüm için şikayetçiyim” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)