banner2

banner1

banner22

Koku tedirgin etmişti

Dün gece Adapazarı, Erenler ve Serdivan'ın büyük bölümünde hissedilen rahatsız edici boyuta ulaşan kokunun kaynağıyla ilgili AFAD, AGDAŞ ve SASKİ açıklama yapmış, ancak Üç kurumda kokunun kaynağının tespit edilemediğini bildirmişti. Konuyla alakalı yorum Kaynarca Belediye Başkanı Murat Kefli’den geldi. Kefli kokunun metan gazı kokusunu olduğunu söyledi.

SAKARYA 07.06.2020, 12:27
Koku tedirgin etmişti
banner48

TESPİT EDİLEMEDİ 

Dün gece Adapazarı, Erenler ve Serdivan'ın büyük bölümünde hissedilen ve büyük paniğe yok açan kokunun kaynağı resmi olarak belirlenemedi. AFAD, AGDAŞ ve SASKİ ekipleri gece boyunca şehrin farklı noktalarında kokunun kaynağını tespit etmek için ölçümler yaptılar. Ancak yapılan ölçümlerde bir sonuca ulaşılamadı. Her üç kurum da yaptıkları açıklamalarda konunun kaynağının tespit edilemediğini bildirdi.

KEFLİ EMİRDAĞI MEZARLIĞINI İŞARET ETTİ

Konuyla ilgili bazı vatandaşlar sosyal medyada çöp kokusu olabileceği şeklinde yorum yaptı. Kaynarca Belediye Başkanı Murat Kefli’de Sosyal medya hesabı üzerinden, bir sayfaya “Koku metan gazı. Emirdağ mezarlığı çevresi. Geçmişte gömülen atık madde veya çöp kazıyla veya başka bir şekilde hava ile temas etmiş olabilir. “ yorumunu yaptı.

Yorumlar (0)