banner2

banner1

banner22

Klinikte karşılaştığı kediyi sahiplendi

Ahsen Akdemir (29) isimli genç kadın, babasıyla birlikte özel bir klinikte karşılaştığı tek bacağını kaybetmiş kediyi sahiplendi. Kediyle birlikte yaşadığı anları sosyal medyada paylaşan genç kadının paylaşımları binlerce kez beğenildi.

SAKARYA 26.11.2020, 10:52 Editör: Gizem Demirsoy
Klinikte karşılaştığı kediyi sahiplendi
banner48

Serdivan İlçesinde yaşayan 29 yaşındaki Ahsen Akdemir isimli hayvan sever genç kadın, Babası İsmet Akdemir ile gittiği özel bir klinikte ayağı kopmuş bir kedi gördü. Klinikte kedinin trafik kazası geçirdiğini, kırık yerinden çürüme yaptığı için ayağının kesildiğini öğrenen Ahsen Akdemir duyduklarından etkilenerek sahiplenmek istedi. Kediyi evine getiren ve bakımlarını yapan genç kadının sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı videolar ise yüzlerce kez beğenildi. Ekim ismini verdiği kedisiyle çekilen videolarının yanı sıra daha önceden de farklı hastalıkları bulunan sokak hayvanlarıyla da çekilen videolarını sosyal medyada paylaşan genç kadının videoları ise yürekleri ısıttı.

Yorumlar (2)
Sezgin Erdem. 5 ay önce
Az önce televizyon haberlerinde gördüm. Çok duygulandım. Tüm hayvan severler ve kendim adıma çok teşekkür ediyorum. Böyle haberleri gördükçe seviniyoruz. Allah senden razı olsun. İyi ki varsın.
Gerekli 5 ay önce
Ahsen, benimle evlen :)