banner2

banner1

banner22

Kızılay’dan SGC’şe teşekkür

Kızılay Şube Başkanı Zahit Tiryaki ve Yönetim Kurulu üyeleri, SGC-Kızılay işbirliğiyle düzenlenen kan bağışı kampanyası nedeniyle SGC Başkanı Sezai Matur’u ziyaret ederek teşekkür etti

SAKARYA 14.02.2020, 15:42
Kızılay’dan SGC’şe teşekkür
banner48

Kızılay Sakarya Şube Başkanı Zahit Tiryaki ve Yönetim Kurulu üyeleri Sakarya Gazeteciler Cemiyeti ile birlikte düzenlenen kan bağışı kampanyasının tamamlanmasının ardından SGC Başkanı Sezai Matur’u ziyaret etti. Ziyaret sırasında konuşan Şube Başkanı Zahit Tiryaki “ Büyük ilgi gören kan bağışı kampanyası nedeniyle Sakarya Gazeteciler Cemiyeti’nin yönetim kuruluna, tüm üyelerine, kampanyaya katılan bağışçılarımıza teşekkür ederiz” dedi.

ROZET VE PLAKET

Kızılay’ın Sakarya’nın kan ihtiyacının karşılanması için bu tür kampanyaların önemine dikkat çeken Tiryaki” Sakarya halkı bu konuda zaten duyarlı. Ancak kampanyalar duyarlılığın artmasına katkı sağlıyor” dedi. SGC Başkanı Sezai Matur da “ Kan hepimizin bir gün ihtiyaç duyacağı bir şey. Bu bilinçle bu kampanyayı düzenledik. Destek veren, kampanya sırasında kan bağışlayan herkese teşekkür ederim” şeklinde konuştu. Daha sonra Başkan Zahit Tiryaki, Matur’a Kızılay rozeti taktı ve teşekkür plaketi verdi.

Yorumlar (0)