banner2

banner1

banner22

Keleş'ten o projeye destek

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş, Büyükşehir Belediyesi’nin 22 Haziran’da ihaleye çıkaracağı SGK Kavşağı projesine destek verdi.

SAKARYA 02.06.2020, 15:02
Keleş'ten o projeye destek
banner48

Başkan Keleş doğru olduğuna inandığımız her icraatın yanındayız açıklamasını yaparken, Büyükşehir Belediyesi’nin hayata geçirmeyi planladığı SGK Kavşağı projesini desteklediklerini ve yanlarında olduklarını söyledi.

TOPÇA KAVŞAĞI ÖRNEĞİ

CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş yaptığı açıklamada 22 Haziran’da ihaleye çıkacak projenin dikkatle takip edilmesini ve TOPÇA Kavşağında yaşanan sorunların yaşanmaması gerektiğini söyledi.

KELEŞ’İN YAPTIĞI AÇIKLAMA ŞU ŞEKİLDE:

CHP Sakarya İl Başkanlığı olarak Sakarya'nın çıkarına olan, doğru olduğuna inandığımız her icraatın yanındayız. Bu ilke doğrultusunda yıllardır konuşulan ama bir türlü gerçekleştirilmeyen SGK Kavşağı düzenlemesini hayata geçiren (ihaleye çıkmaya hazırlanan) Sakarya Büyükşehir Belediyesinin bu projesini ve adımını destekliyoruz. Ancak daha ihale bile yapılmamışken bu ihalenin, projenin TOPÇA Kavşağı durumuna düşmemesi içinde gerekli önlemlerin en başından alınması gerekliliğini vurgulamak istiyoruz. Ayrıca şunu da hem büyükşehir belediyemizin hem de Sakarya’nın dikkatine sunmak isteriz ki Sakarya’nın öncelikle kapsamlı bir ulaşım ana planına ihtiyacı vardır. Bu tip projeler önceden hazırlanan ulaşım planları dahilinde gerçekleştirilmelidir. Bu düşünceler ışığında SGK Kavşağı düzenlemesi ihalesini doğru atılmış bir adım olarak görüyor ve destekliyoruz.CHP Sakarya İl Başkanlığı olarak Sakarya'nın çıkarına olan, doğru olduğuna inandığımız her icraatın yanındayız. Bu ilkedoğrultusunda yıllardır konuşulan ama bir türlü gerçekleştirilmeyen SGK Kavşağı düzenlemesini hayata geçiren (ihaleye çıkmaya hazırlanan) Sakarya Büyükşehir Belediyesinin bu projesini ve adımını destekliyoruz. Ancak daha ihale bile yapılmamışken bu ihalenin, projenin TOPÇA Kavşağı durumuna düşmemesi içinde gerekli önlemlerin en başından alınması gerekliliğini vurgulamak istiyoruz. Ayrıca şunu da hem büyükşehir belediyemizin hem de Sakarya’nın dikkatine sunmak isteriz ki Sakarya’nın öncelikle kapsamlı bir ulaşım ana planına ihtiyacı vardır. Bu tip projeler önceden hazırlanan ulaşım planları dahilinde gerçekleştirilmelidir. Bu düşünceler ışığında SGK Kavşağı düzenlemesi ihalesini doğru atılmış bir adım olarak görüyor ve destekliyoruz

Yorumlar (0)