banner2

banner1

banner22

İzdiham yaşandı!

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ve ilçe belediye başkanları, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz’un katılımıyla Demokrasi Meydanı’nda kılınan Cuma Namazı sonrası Bal54 noktasında vatandaşlara ücretsiz bal ve süt dağıttı.

SAKARYA 26.06.2020, 14:10
banner48

SÜREKLİ UYARI YAPILDI

Normalleşme sürecinin başlamasının ardından Adapazarı İlçesinde bulunan Demokrasi Meydanı’nda vatandaşlarca kılınan 4’üncü Cuma Namazına AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, ilçe belediye başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı. Kılınan Cuma namazı sonrası protokol üyeleri Atatürk Bulvarı üzerindeki Bal54 noktasının açılışına gitti. Burada protokole AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek’te katıldı. Gerçekleştirilen açılış programı öncesi ücretsiz olarak süt ve bal dağıtımı yapılacak alan önünde vatandaşlar yoğun kalabalık oluştururken emniyet ekipleri ve zabıtalar sürekli sosyal mesafe uyarısında bulundu.

AÇILIŞ YAPILDI

Programın açılışında konuşan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, “Bal54, Süt54,Et54, Yumurta54 ve çok yakında Çikolata54 noktalarımızla vatandaşlarımıza tamamen güvenilir, takip edilen ürünlerin satışını yapacağız. Bundan sonra her Cuma günüde ücretsiz süt ve bal dağıtımı yapacağız” ifadelerini kullanırken açılışta kısa bir selamlama yapan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, “Arılar sürekli çalışmayı, birlikte ve koordine çalışmayı gösteren en güzel örnektir. Bu çalışmayı da AK Parti’nin çalışmasıyla görebiliriz” dedi. Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek ise, “Bugün çok güzel bir programla buradayız ancak normalleşme süreci başlamış olsa bile sosyal mesafeye, maske takmaya özen göstermemiz gerekiyor” ifadelerini kullandı.

ARBEDE YAŞANDI

Açılış sonrası vatandaşlara ücretsiz bal ve süt dağıtımı yapılırken yer yer vatandaşlar arasında arbede yaşandı. Çevredeki polis ekipleri ve zabıtalar vatandaşlara müdahale ederken sosyal mesafe çağrısı yapmaya devam etti.

Yorumlar (0)