banner22

Işıksu’ya sert çıktılar

Adapazarı Belediyesi’nde yaşanan olaylı meclisin ardından sular durulmak bilmiyor. İYİ Parti İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan ve İYİ Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır da konuya dahil olarak sosyal medya hesaplarından açıklamalarda bulundular.

SAKARYA 05.01.2022, 00:01 Editör: Gece Editörü
Işıksu’ya sert çıktılar
banner48

LAYIĞINI BULACAK

Konu hakkında bir tweet dizisi yayınlayan Başkan Kılıçaslan, “Üslub-u beyan, ayniyle insan…. Adapazarı ilçemizde vatandaşımızın kıymetli oylarıyla seçilmiş meclis üyelerimizi ve parti yöneticilerimizi boş ve değersiz gören, onları aşağılayan iktidar temsilcilerinin yakışıksız ifadelerini şiddetle kınıyoruz. Bu üstten bakış ve değersizleştirme çabaları, hem vatandaşlarımız hem de yüce Allah nezdinde layığını bulacaktır” dedi

TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ

banner84
Kılıçaslan, “Seçilmişlere salanan parmağın vatandaşa sallandığını anladıklarında ise iş işten geçmiş olacaktır. Biz İYİ Parti olarak hemşehrilerimizin haklarını korumaya sonuna kadar devam edeceğiz. Gösterilen aşırı tepkilerle üstü örtülmeye çalışılan rant yaratma girişimlerinin de takipçisi olacağız. Tükenmişlik sendromu… Allah şifa versin.” İfadelerine yer verdi.

BAŞTAN KOKMUŞ

Dikbayır ise konu hakkında attığı tweette, “İYİ Parti ranta izin vermedikçe, bir taraf parmak sallıyor, diğeri seçilmiş meclis üyelerimize boş ve değersiz diyor ve aynı zihniyet bu hadsiz tavırları alkışlıyor. Balık her zamanki gibi baştan kokmuş. Kibir ve kötü dil her yerinizi sarmış. #AzKaldı, vatandaş sandığı bekliyor.” şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)