banner2

banner1

banner22

İlginç kurtarma operasyonu

Adapazarı’nda uzun süredir park halinde olan otomobilinin motor bölümündeki yılanı fark eden vatandaş, itfaiyeden yardım istedi. Yılan sıkıştığı yerden çıkartılamayınca araç servise götürülerek burada tamponu sökülüp çıkartıldı.

SAKARYA 01.06.2020, 19:53
banner48

SÜRÜCÜ YARDIM İSTEDİ

Adapazarı İlçesinde görevli bir polis memuru, sokağa çıkma yasağı ve şehirlerarası seyahat kısıtlaması nedeniyle uzun süredir çalıştırmadığı aracıyla gezinti yapmak istedi. Aracını çalıştırmadan önce aracın suyuna bakmak isteyen sürücü, motor kısmında bir yılanın durduğunu fark etti. Eldiven giyerek yılanı dışarı çıkartmaya çalışan sürücü başarılı olamayınca; Sakarya Büyükşehir Belediyesi ekiplerinden yardım istedi.

TAMPONU SÖKTÜLER

Olay yerine gelen İtfaiye ekipleri de aracın motor bölümünde girdiği noktadan yılanı çıkartamayınca, otomobil çalıştırılarak servise getirildi. Burada yetkili servis ustaları tarafından tampon söküldükten sonra yılan canlı şekilde yakalanarak doğaya salındı. Yaşanan bu olay ise vatandaşlar tarafından görüntülendi. Yılanın çıkartılmasının ardından aracının tamponu geri takılan sürücü daha sonra servisten ayrıldı.

Yorumlar (0)