banner2

banner1

banner22

Hızlı ve etkin çözüm için yeni adım

SASKİ tarafından devreye alınan ‘185 Mobil Amir İş Emri’ programı ile vatandaşlardan gelen talepler hızlı ve etkin müdahale ile çözüme kavuşturulacak. Talepler bölgeye en yakın ekiplerin ekranına düşecek.

SAKARYA 08.06.2020, 14:39
Hızlı ve etkin çözüm için yeni adım
banner48

Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) tarafından kurum içi eğitim çalışmaları devam ediyor. Vatandaşlardan gelen talep ve şikâyetlerin daha hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulması için devreye alınan ‘185 Mobil Amir İş Emri’ programı eğitimi ilgili personele verildi. Hizmete alınan yeni program ile vatandaşlardan gelen talep ve şikayetler sahada aktif olarak görev yapan ekip amirlerinin ekranlarına düşecek.

HIZLI VE ETKİN MÜDAHALE

Taleplerin çözümüne hızlı ve etkin bir şekilde müdahale edileceğine yer verilen açıklama ise şu şekilde: “Kaliteli hizmet anlayışımızı dijital ortama taşıyor, abonelerimize kolaylıklar sağlıyoruz. İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığımız tarafından sunulan eğitim programı ile ilgili çalışma arkadaşlarımıza bilgi paylaşımı yapıldı. Artık talep ve şikâyetler hızla çözüme kavuşacak, kurumumuz teknolojik altyapısını gelişen şartlara göre dönüştürmeye devam edeceğiz” denildi.

Yorumlar (0)