banner2

banner1

banner22

Hafızlık öğrencileri kampta

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, İl Müftülüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile ortaklaşa başlatılan ‘Geçmişe İz Geleceğe Biz’ projesi kapsamında Şehit Bülent Yurtseven İmam Hatip Ortaokulu hafızlık öğrencilerinin kız grubu Arifiye İl Ormanında, erkek hafızlar Pamukova Bakacak Kamp alanında buluştu.

SAKARYA 12.04.2021, 15:01 Editör: Gizem Demirsoy
Hafızlık öğrencileri kampta
banner48

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, İl Müftülüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile ortaklaşa başlatılan ‘Geçmişe İz Geleceğe Biz’ projesi kapsamında Şehit Bülent Yurtseven İmam Hatip Ortaokulu hafızlık öğrencilerinin kız grubu Arifiye İl Ormanında, erkek hafızlar Pamukova Bakacak Kamp alanında buluştu. ‘Huzur  ve güven veren toplumsal yapının oluşturulabilmesi için geçmişin izlerini geleceğe taşıyabilmek ve bunu yaparken toplumsal dengenin korunmasını sağlamak elzemdir.’ teması ile hareket edilen projede Sakarya'nın 16 ilçesinde, Z kuşağından temsilcilerin oluşturacağı takımlarla katılabileceği doğa kampları, spor müsabakaları Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı kamp alanlarında  faaliyete başladı.

KEYİFLİ VAKİT GEÇİRDİLER

Arifiye ve Bakacak Kamp alanında öğrenciler ok, matrak, parkur, drama, doğa yürüyüşü , sinema etkinliği ve köyvıvor alanında keyifli vakit geçirdi. "Geçmişe İz Geleceğe Biz" projesi kapsamında istişarede bulunmak üzere sık sık bir araya gelen Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy, İl Millî Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, İl Müftüsü Hasan Başiş, projenin ilimiz ve ülkemiz gençliğine hayırlı olmasını dilediler.


Yorumlar (0)