banner2

banner1

banner22

Gündem oldu

Sakaryaspor’un Bandırma maçı sonrasında ‘ağlayan çocuk’ sosyal medyada en çok paylaşılan fotoğraf oldu.

SAKARYA 11.05.2018, 12:35
Gündem oldu
banner48

Bu şehrin çocukları şampiyonluk bekliyor. Sakaryaspor ile Bandırmaspor arasında oynanan Play-Off ilk tur ilk maçında istenen sonuç alınmayınca gözyaşlarını tutamadı. Coşku yaşamak ve inandığı takımının galibiyetini kutlamak için tribüne koşan çocuk, alınan skorla hayal kırıklığı yaşadı. 1-1’lik skor sonrası gözyaşlarını tutamayan çocuğun fotoğrafı sosyal medyada gündem oldu.

Yöneticisinden taraftarına herkes fotoğrafı paylaşıp duygu ve düşüncelerini ifade etti. Sakaryaspor Yöneticisi Bünyamin Müftüoğlu “Bazen bir fotoğraf çok şey anlatır. Ben senin bu göz yaşını unutmam kardeşim” diyerek paylaşırken Oktay Sarı “Henüz ölmedik çocuk’ şeklinde paylaştı.

Ağlayan çocuk fotoğrafına taraftarlardan binlerce yorum yapılırken ‘umudunu yitirme’ diyeninden “seni ağlatanlar utansın’a” varan yorumlar yapıldı.

Bu şehri tribünlerden seven çocuklar gözyaşı değil mutluluğu hak ediyor. Yeşil-siyah formayı giyenler şampiyonluk yolunu uzattıkça uzatırken, şehrin çocukları umutlarını yitirmeden bir sonraki maça hazırlanıyor...

Yorumlar (0)