banner2

banner1

banner22

Ferda Yıldırım'dan öğretmenlere ziyaret

Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Ferda Yıldırım, ilimizi ziyaret ederek, öğretmenlerle sohbet toplantıları gerçekleştirdi.

SAKARYA 11.05.2018, 14:12
Ferda Yıldırım'dan öğretmenlere ziyaret
banner48

İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş ve milli eğitim yöneticilerinin eşlik ettiği Sakarya gezisinde Müsteşar Yardımcısı Yıldırım; Bahçelievler Gazi İlkokulu, Vali Mustafa Büyük Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nü ziyaret etti.

Çiçekle karşılandı

Okul ziyaretlerinde çiçeklerle karşılanan Müsteşar Yardımcısı Ferda Yıldırım, öğretmenlerle eğitim üzerine sohbetler yaptı. Ailesinin büyük bölümü öğretmen olan Müsteşar Yardımcısı Yıldırım, öğretmenlik mesleğinin önemine vurgu yaparak, ülkemizi çağdaş medeniyetler seviyesine çıkaracak nesilleri öğretmenlerimizin yetiştirdiğine dikkat çekti.

Ziyaretlerinde öğretmenlerin bakanlıktan istek ve önerilerini de dinleyen Müsteşar Yardımcısı, 2008-2012 yılları arasında Gümüşhane İl Milli Eğitim Müdürlüğü yaptığı dönemde yakından tanıdığı Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş’un çalışkanlığıyla Milli Eğitim Bakanlığı’nın en çok güvendiği genç eğitim liderlerinden biri olduğunu söyledi.

Sakarya eğitiminin kısa sürede hızlı bir yükselişe geçeceğine inandığını ifade eden Yıldırım, Türkiye’nin en büyük ailelerinden olan Milli Eğitim Bakanlığı’nın, vatanına ve milletine faydalı insanlar yetiştiren öğretmenlerimizin her zaman yanında ve destekçisi olduğunu kaydetti.

MEB Müsteşar Yardımcısı Ferda Yıldırım Sakarya ziyaretinin ardından Kocaeli İline geçti.

 

Yorumlar (0)