banner2

banner1

banner22

Derede yakaladığı yılanla balık kavgası yaptı

Karasu ilçesinde derede balık avlarken yakaladığı yılanla balık kavgası eden Ali Uğur’un videosu sosyal medyada kısa sürede yüzlerce beğeni aldı.

SAKARYA 01.07.2020, 13:10
banner48

Haber/Murat HAZER

KISA SÜREDE YÜZLERCE BEĞENİ ALDI

Karasu İlçesi Yalı Mahallesinde arkadaşlarıyla birlikte derede balık tutarken yakalamak istediği balığın yılan tarafından yakalandığı fark eden Ali Uğur, dere içindeki yılanı yakalayarak balık için kavga etmeye başladı. Arkadaşları tarafından çekilen ve internete atılan görüntüler kısa sürede yüzlerce beğeni alan Ali Uğur, yaşananların şaka olduğunu ve yılana zarar vermediğini belirtirken insanların hayvanlara zarar vermesine karşı olduğunu belirtti.

“YILANI TUTUP ŞAKAYLA BALIĞI İSTEDİM”

Videonun kısa sürede defalarca paylaşıldığını ve tanıdıklarından çok güzel yorumlar aldığını belirten 46 yaşındaki Ali Uğur, “Ben yıllardır doğayla iç içe yaşıyorum ve hayvanları çok seviyorum. Bu yaşıma kadar asla hiçbir hayvanın canına kıymadım. Derede balık tutarken yılanın balığı yakaladığını gördüm ve yılanı tutup şaka yaparak balığı istedim. Tabi ki bu bir şakaydı ve amacım ona zarar vermek değildi. Bana yılandan korkup korkmadığımı soruyorlar, ben yılandan korkmuyorum; insanların vahşiliğinden korkuyorum” dedi.


Yorumlar (0)