banner2

banner1

banner22

Ceza yiyen gençten şok cevap!

Sakarya’da maske takmadığı için kendisine ceza yazılan 24 yaşındaki Cihat Yıldırım, maske takmayanlara seslenerek, “İnşallah hepiniz yakalanırsınız ve sizde ceza yersiniz” dedi.

SAKARYA 29.11.2020, 14:19 Editör: Aysima Kortak
banner48

Sakarya Emniyet Müdürlüğü ve Sakarya Büyükşehir Belediyesi Zabıta Ekipleri, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın Sakarya’da vakaların yüzde 100 oranında arttığını açıklamasının ardından şehirde geniş çaplı denetim başlatıldı. Denetimler sırasında Çark Caddesi’nde maske takmadığı için sivil polis ekiplerinde durdurulan 24 yaşındaki Cihat Yıldırım’a maske takmadığı gerekçesiyle ceza yazıldı. Kendisine yazılan ceza sonrası maske takmayanlara seslenen Yıldırım, “Maskeyi yarım taktığım için denetimler esnasında ceza yedim. Yapacak bir şey yok, yakalandık ve yiyoruz cezayı. Maske takmayan arkadaşlara inşallah benim bu görüntüm uyarı olur, inşallah hepiniz yakalanırsınız ve sizde ceza yersiniz. Bin lira civarında bir ceza yedim herhalde” ifadelerini kullandı.

DENETİMLER DEVAM EDİYOR

Öte yandan polis ve zabıta ekipleri hem vatandaşlara hem de toplu taşıma araçlarına yönelik denetimlerini şehrin birçok noktasında sürdürmeye devam etti.

Yorumlar (0)